banner117

Gelecek, bir gün gelecek!

29 Mart 2020’de atama yetki belgesini alan, 50 yaşından sonra avukat olan, ancak 5 yıllık avukat olmasına rağmen 45 senedir de esnaflık yaptığın söyleyen Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Arif Gedemenli, partisi için ümitli konuştu.

Gelecek, bir gün gelecek!

Genel Başkanlığını eski Dışişleri Bakanı ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı Gelecek Partisi’nin Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Arif Gedemenli, ilk fırsatta bir parti bürosu ve takiben il teşkilatını, arkasından da ilçe teşkilatlarını oluşturacaklarını söyledi.

Ülkenin iç ve dış siyasette sınıfta kaldığını, ekonominin iyi olmadığını, ülkenin iyi yönetilmediğini, bu yüzden Gelecek Partisinin alternatif ve umut olarak siyasi hayata merhaba dediğine dikkat çeken Başkan Gedemenli, “Ülkenin bu partiye ihtiyacı vardı. Zaten her şey ihtiyaçtan doğuyordu. Zira iktidar eski gücünden çok şey kaybetti ve vatandaşta inanırlığını da yitirdi. Biz siyaseten AK Partinin doğrularını alkışladık, alkışlarız, ancak yanlışlarını da eleştirme hakkımız olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

SİYASETTEN HİÇ UZAK DURMADIM!

İç ve dış siyasetteki yanlışlıkların yeni partilere yol verdiğine işaret eden Başkan Gedemenli, 50 yıllık yaşamında siyasetten uzak olmadığını belirtti. Gedemenli, yaklaşık bir ay içerisinde teşkilat yapısını oluşturduktan sonra basın mensupları ile bir araya geleceklerini ve halka açılacaklarını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 12:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Durdu
Durdu - 2 hafta Önce

Kutlu davayı yıpratmak bölmek parçalamak adina kurulan partilerden biri...
Ama başaramayacaksınız
Rabbim izin vermez inşAllah

SIRADAKİ HABER