banner203

DULKADİROĞLU’NDA KONGRE GÜNÜ DÖKME, YENİDEN ADAY

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Dulkadiroğlu İlçesi 1. Olağan Kongresi bugün gerçekleşecek. Kongrede mevcut Başkan Salih Dökme, yeniden aday olacak.

DULKADİROĞLU’NDA KONGRE GÜNÜ DÖKME, YENİDEN ADAY

Bir dönemler Türkiye Dışişleri ve Ekonomi Bakanlığı görevlerini yürüten Ali Babacan tarafından 2020 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana teşkilatlanma çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren DEVA Partisi, Kahramanmaraş’taki kongrelerine ağırlık verdi. Bu kapsamda geçtiğimiz ay Türkoğlu ve Ekinözü İlçe Kongrelerini tamamlayan DEVA Partisi, bugün ise Dulkadiroğlu İlçe Kongresi’ni gerçekleştirecek. Doğukent Yolu üzerinde bulunan Beyazsaray Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek olan kongrede mevcut Başkan Salih Dökme, yeni dönemde de başkanlığa aday. Kongreye DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Babaoğlan’da katılacak. Kongre öncesi konuşan

TAKIM RUHU İLE ÇALIŞIYORUZ
Salih Dökme, kongreyi heyecanlı bir şekilde gerçekleştirerek, yeni dönemde güçlü bir yönetimle iyi işler yapacaklarını söyledi. Partimizin kurulduğu günden bu yana vatandaşların büyük bir teveccüh gösterdiğini ifade eden Dökme, “Bizler taşları yerine ata ata çalışacağız. Teşkilatlanma ve kongre süreci yaşamamıza rağmen bize gelen gönüllüler listesi var, o insanlarla tek tek görüşüyoruz. Artık insanlar sesini yükseltmeye, safını belli etmeye başladılar. Bizim genç bir ekibimiz var, takım ruhu ile çalışıyoruz. Halka indiğimizde gönüllere de inecek, gönüllere dokunacağız. Bugün birinci ilçe kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongremiz hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Haber : Emre Akkış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner205