Celalettin Güvenç yeniden seçildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile bir kez daha TBMM İçişleri Komisyon Başkanlığı görevine aday gösterilen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, yapılan seçim sonucu tekrar İçişleri Komisyon Başkanı oldu.

Celalettin Güvenç yeniden seçildi

Türkiye Büyük Millet Meclisi İçişleri Komisyonu Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç 26. Dönem 2. Yasama yılı için tekrardan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayları ile Partisi'nin TBMM İçişleri Komisyon Başkanı adayı olarak gösterildi. 29.11.2017 günü saat 20.00 da toplanan İçişleri Komisyonu, yeniden başkanını seçmek üzere başlatılan oturumda, Yapılan oylamalar sonucunda AK Parti adayı Celalettin Güvenç tekrardan İçişleri komisyon başkanı olarak seçildi.

“2. YASAMA DÖNEMİ HAYIRLI OLSUN”

İçişleri Komisyon Başkanı olarak seçilen Celalettin Güvenç komisyona yaptığı açıklamada, "Öncelikle 26. Dönem 1. Yasama yılını uyumlu bir şekilde tamamladığımız için eski üyelerimize teşekkür ediyorum, 26. Dönem 2. Yasama döneminde bizlere katılan komisyon üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah 2. Yasama döneminde ülkemiz için hayırlı hizmetleri yapmaya vesile oluruz. Hepinize katılımlarınızdan ve teveccühlerinizden dolayı teşekkür ediyor,  birlik ve beraberlik içinde Hayırlı bir yasama dönemi diliyorum” ifadelerini kullandı.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerem TÖREMEN
Kerem TÖREMEN - 12 ay Önce

Hayırlı olsun sayın vekilim.

Cevďet Deme meraklıların eniştesi sanlıurfa
Cevďet Deme meraklıların eniştesi sanlıurfa - 12 ay Önce

Tebrikler ediyoŕum başkanı mi başarılar in devamını canabu Allah'tan dilerim başkanımızı seviyoruz

Ömer Hakses
Ömer Hakses - 12 ay Önce

Bir kahramanmaraşlı olarak gurur duymalıyız. Daha fazla hemşehrimizi farklı yerelerde görmeliyiz.

SIRADAKİ HABER

banner100

banner98