banner117

BASTIRMACI, ONİKİŞUBAT’I KARIŞ KARIŞ GEZİYOR!

İYİ Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Mustafa Bastırmacı, seçim çalışmaları kapsamında Onikişubat İlçesi’nde adım atmadık yer bırakmıyor. İlçenin her bir noktasını karış karış gezen Bastırmacı, 31 Mart’ta hem kendisine hem de Millet İttifakı’na destek istiyor.

BASTIRMACI, ONİKİŞUBAT’I KARIŞ KARIŞ GEZİYOR!

Kahramanmaraş siyasetinin aktif isimlerinden biri olan ve çalışkanlığı, gayreti, özverisiyle vatandaşların takdirini toplayan İyi Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Mustafa Bastırmacı, gittiği her yerde vatandaşların sorunlarını, sıkıntılarını ve bunun yanında taleplerini dinleyerek, çözüm noktasında gayret gösteriyor.

Yoluna emin adımlarla devam eden Bastırmacı, seçim çalışmaları kapsamında Fatih Mahallesi, Öztürk Mahallesi, Kümperli Mahallesi, Küçüksır Mahallesi, Büyüksır Mahallesi, Karadere Mahallesi ve Kale Mahallelerini ziyaret etti.

Mahalle sakinlerinin sağlık yönünden şikâyetlerini dinleyerek imkânlar dâhilinde çözüme kavuşturulacağını dile getiren Bastırmacı, projelerinden bahsederek mahalle sakinlerinin desteklerini istedi. Özellikle gençlerde bir değişimin olması yönünde algının oluştuğunu ifade eden Bastırmacı, bu algıyı gittiği her mahallede gözlemlediğini kaydetti.

Haber: Sefa Deveboynu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER