banner117

Başkan Okumuş’tan MHP’ye ziyaret

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Türkoğlu İlçe Başkanı Mustafa Ardıç’ı ziyaret etti.

Başkan Okumuş’tan MHP’ye ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in Aday Tanıtım Toplantısı’nda ilçe belediye başkan adaylarını açıklamasının ardından yoğun bir dönemece girilirken, ilçesinde aday gösterilen kişilerde çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda yeri değişmeyen ve 5 yılda Türkoğlu’nu adeta değiştiren, dönüştüren Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Cumhur İttifakı kapsamında MHP Türkoğlu İlçe Başkanı Mustafa Ardıç ile Yönetimini ziyaret etti. Ziyarette Başkan Okumuş’a Türk Parlamenter Birliği Başkanı Nevzat Pakdil’de eşlik etti. Oldukça güzel ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunulurken, Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yapıldı.

“AK PARTİ VE MHP İKİ GÜÇLÜ SİYASİ PARTİ”
Ziyarette konuşan Türk Parlamenter Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti’nin ve MHP’nin Türkiye’de iki güçlü siyasi parti olduğuna vurgu yaptı. Pakdil, sözlerinin devamında şöyle konuştu: “Belediye Başkan adayımız aynı zamanda Belediye Başkanımız Osman Okumuş ile birlikte, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı kardeşimizi ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettik. Kendilerine bu kabullerinden dolayı canı gönülden teşekkür ediyorum. Türkiye bir seçime giriyor. Bu seçim de farklı olarak Cumhur İttifakıyla birlikte diğer ittifaklar da var. Seçim bir rekabet ortamıdır, bir yarışmadır, bir hizmet yarışıdır. Biz hep böyle kabul ettik. Kahramanmaraş’ın AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi, iki güçlü siyasi partisidir. Bu seçimde iki siyasi partimizin beraberce ittifak ederek seçime girmeleri bu ittifakı çok daha güçlü bir hale getirmiştir. Kahramanmaraş milli ve manevi değerlerin temsil edildiği bir ilimizdir. Geçmişten bu yana da hep bu şekilde milletimiz kararını vermiştir. Bu yönden artık genel merkezlerin, genel başkanların aldığı kararlar doğrultusunda bu ittifakın buralarda da güçlü olması için canı gönülden çalışacağız. İnşallah bu seçimlerde de Kahramanmaraş’tan top yekûn bir kazanımla çıkacağını ümit ediyorum. Türkoğlu’muz için, Kahramanmaraş'ımız için, Belediye Başkan Adayımız Osman Okumuş için ve bütün Türk Milleti için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

“CUMHUR İTTİFAKI TÜRKOĞLU’NA GÜÇ KATACAK”
Cumhur İttifakı’nın Türkoğlu’na güç katacağına inandığını söyleyen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’da, “Türk Parlamenter Birliği Başkanımız, meclis eski başkanvekilimiz çok değerli Nevzat Pakdil abimizle beraber, yönetimimizle, Milliyetçi Hareket Partisi Türkoğlu İlçe Başkanlığını ziyaret ettik. Öncelikli olarak bu ziyaretimizde bizleri samimi bir şekilde karşıladıkları için ilçe başkanımıza teşekkür ediyoruz. Kendilerinin de söylediği gibi Cumhur İttifakının burada adayıyız, son beş yıldaki Türkoğlu'nun gelişimine önümüzdeki beş yılda da devam ederek güzel katkıları hep birlikte, beraberce yapacağız” şeklinde konuştu. 

“HER ŞEY ÜLKEMİZ İÇİN”
Milliyetçi Hareket Partisi Türkoğlu İlçe Başkanı Mustafa Ardıç, konuşmasında şunları söyledi: “Cumhur ittifakıyla başlayan genel başkanlarımızın sözüyle yerele de yansıdı. Şuanda AK Parti Belediye Başkan Adayımız Osman Okumuş’tur. Biz de partimizin genel başkanının emri üzerine, genelge üzerine, ülkemizin bekası için yerelde de ittifakımız devam ediyor. Yönetim kurulumuz, seçmenlerimiz, mahalle temsilcilerimizle aynı fikirdeyiz. Adayımızda yanımızda. İnşallah 31 Mart seçimlerinde kazasız belasız bir şekilde geçirilmesini temenni ediyoruz. Her türlü katkılarından dolayı Osman Okumuş Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Her şey ülkemiz için, ilçemiz için, partimiz için hayırlı uğurlu olsun.”

Haber: Emre Akkış

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner121

banner123

banner122