BAŞKAN ERDOĞAN’A ABD ZİYARETİNDE ÜNAL’DA EŞLİK EDİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump'ın daveti üzerine çalışma ziyareti gerçekleştirmek amacıyla ABD'nin başkenti Washington'a gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ABD ziyaretinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’da eşlik ediyor.

BAŞKAN ERDOĞAN’A ABD ZİYARETİNDE ÜNAL’DA EŞLİK EDİYOR

ABD Başkanı Donald Trump'ın daveti üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan beraberindeki heyetle çalışma ziyareti gerçekleştirmek üzere Amerika’ya gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Andrews Hava Üssü'nde Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, Amerika Birleşik Devletleri Protokol Genel Müdürü Cam Henderson ve diğer yetkililer karşıladı.
Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan’a ABD ziyaretinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekilli Mahir Ünal, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da eşlik ediyor. Başkan Erdoğan’ın büyük önem  arz eden ABD ziyaretinde Ünal ile olan fotoğrafları Kahramanmaraşlı vatandaşları da gururlandırdı. Çok sayıda Kahramanmaraşlı, Ünal’ın da olduğu kareleri sosyal medyada paylaşarak övgüler yağdırdı.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 11:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER