BAŞKAN DEBGİCİ A TAKIMIYLA ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI!

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, A Takımı olarak bilinen Yürütme Kurulu üyeleriyle Ankara’ya çıkarma yaptı ve kongre sonrası göreve getirilen Genel Başkan Yardımcılarını tek tek ziyaret etti.

BAŞKAN DEBGİCİ A TAKIMIYLA  ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI!

AK Parti’nin 18 Ağustos’ta gerçekleştirilen 6. Olağan Büyük Kongresi sonrası göreve gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcılarını ziyaret etmek üzere AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, A Takımı olarak bilinen Yürütme Kurulu üyeleriyle birlikte Ankara’ya çıkarma yaptı. Başkan Debgici ve ekibi ilk olarak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’ı makamında ziyaret etti. Başkan Debgici, Mahir Ünal’a tekrar Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olması dolayısıyla başarılar diledi. Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine verilen görevin Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kahramanmaraş’a verdiği önemin göstergesi olduğunu söyledi. Sonrasında ise Başkan Debgici ve ekibi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal öncülüğünde diğer Genel Başkan Yardımcılarına ziyaretler gerçekleştirdi.

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARINA ZİYARET!

Kahramanmaraş’tan yola çıkan AK Parti heyeti, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal öncülüğünde ilk olarak Çevre, Şehir ve Kültür’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın makamında ziyaret etti. Ardından Kahramanmaraş heyeti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, Sivil, Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Teşkilatlardan  Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile ARGE’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunarak, başarılar diledi. Ziyaretlerde, Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, Sivil, Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Teşkilatlardan  Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile ARGE’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a Kahramanmaraş hatırası olarak kente özgü sandık hediye edildi.

(Haber: Ahmet Güneçıkan)

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103