AYCAN, PARTİDEN AYRILAN İSİMLERİ ELEŞTİRDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Sefer Aycan, isim vererek MHP’den ayrılan isimleri eleştirdi. “Biz onları ülkücü bilirdik” diyen Aycan, “Biz onları ülkü neferinin bir erleri olarak gördük. Kardeşimiz dedik fakat onların kardeşliği kendi çıkarları doğrultusundaymış. Kendi çıkarları doğrultusunda olaylar gelişmeyince sırtımızdan da vurduklarını hep birlikte gördük” dedi.

AYCAN, PARTİDEN AYRILAN İSİMLERİ ELEŞTİRDİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sefer Aycan, seçim çalışmaları kapsamında Andırın’da ilçe halkına hitap etti. Konuşmasının bir bölümünde partiden ayrılarak İyi Parti’ye geçen isimleri eleştiren Aycan, “Bu bir Kahramanmaraşlıya yakışmaz. Bir ülkücüye asla yakışmaz ama ne yapalım içimize sızmışlar. İnşallah saflarımızı sıklaştıralım. Bir daha böyle nifak saçacak beyinleri uzaktan kumandalı kişileri aramıza sokmayalım. Bu bir dönüm noktası olsun. Defalarca bu ihaneti gördük. Genel başkanımızın artık sırtında bıçaklanmadık yer kalmadı. Evladım dediği bir takım yerlere getirdiği insanlar maalesef genel başkanımızı hep birlikte üzdüler” ifadelerini kullandı.

KİMSEYİ ARANIZA SOKMAYIN”
Aycan, konuşmasının devamında şunları kaydetti: “Ülkücü camianın birer erleri olan bu kişiler ve ülkü ocaklarında belirli kademelerde görev almış bu kişiler maalesef hem genel başkanımıza hem de size ihanet ettiler. Şimdi onu geçmişte bırakın. Yarın aramıza geldiklerinde onlara öyle davranın. Çünkü bunu hak ediyorlar. Bugün bu kişiler bu noktalardaysa MHP’nin iktidarı sayesinde olmuşlardır. Hatta açıktan isim veriyorum. Faruk Atlı 2 defa adayımız oldu. Faruk Atlı bugün Faruk Atlı olduysa MHP’nin 57. Dönem iktidarında ben onu başhekim yaptığım için oldu. Bunu üzülerek belirtiyorum. Eğer Bastırmacı buraya gelirse bu kapılar kapanmalıdır. Biz ona yıllarca il başkanlığı verdik. Bunun için vermedik ama bugün karşımıza başka bir kulvarda geliyorsa o bizim artık arkadaşımız değildir. Bu şekilde gelen kimseyi aranıza sokmayın.”

Haber: Emre Akkış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96

banner67

banner103