AYCAN; ‘DAVAMIZA HİZMET EDENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN’

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanlığı’nda düzenlenen iftar programında önceki dönemlerde görev yapan Ülkü Ocakları Başkanlarıyla bir araya geldi. Aycan, “Bu davaya hizmet eden her aşamasında görev alan genel başkanlığından en alt teşkilatında görev alan herkesten Allah razı olsun” dedi.

AYCAN; ‘DAVAMIZA HİZMET EDENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN’

Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanlığı’nda düzenlenen iftar programında geçmişte görev yapan Ülkü Ocakları Başkanlarıyla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, yaptıkları çalışmalar nedeniyle teşekkür etti. Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Kayış’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar programı, hoş sohbetler eşliğinde gerçekleştirildi. Eski günlerin yad edildiği programda Sefer Aycan gündeme yönelik açıklamalarda da bulundu. Ülkü Ocakları’nın Türk milliyetçilerini bir ocak etrafında birleştirdiğine dikkat çeken Aycan, kendisinin de geçmişte başkan olarak görev yaptığını anlattı. Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Kayış katılımlarından dolayı eski başkanlara teşekkür etti.

“OCAK HER ZAMAN BİZİM OCAĞIMIZ”

Aycan, “Çalışmalarımız sürüyor, her gün bir kaç yerde hemşeri dernekleriyle birlikte partimiz iftar organizasyonları yapıyor. Aslında bizde kendi derneklerimizi harekete geçirmeye çalışıyoruz. Bayramdan sonraki ortamda daha yoğun şekilde seçim çalışmaları olacak. Bu arada da gitmeden beraber olalım istedik. Siz bu davanın, Türk milliyetçiliğinin, ocağının başkanlarısınız. Hepinizden verdiğiniz emekler için yaptığınız katkılar için teşekkür ediyorum. Ortaokul öğrencisiydim ocağa giderdik, sonra Ankara'da olduğum için biraz ocaktan uzak kaldım. Ama 1980 sonrası okulu bitirdikten sonra da fakültede ve sonrasında da siyasete atıldığım için 20 yıldır da siyasi olarak biliyorsunuz ama ocak her zaman bizim ocağımız” dedi.

“BAŞBUĞ’UMUZ TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİ OCAK BÜNYESİNDE TOPLADI”

Alparslan Türkeş’in Türk milliyetçiliğini bir ocak bünyesinde topladığına vurgu yapan Aycan, “Allah tabi ki Başbuğumuz Alparslan Türkeş’den razı olsun. Türk milliyetçiliğini bir ocak bünyesinde topladı. İlk ocak başkanımız İbrahim Doğan ağabeyime Allah uzun ömürler versin. Onunla da beraber biz hala faaliyet yürütüyoruz. Ankara'da hekimler olarak bir vakfımız var. Uzun süre onunda başkanlığını yaptı, geçen dönemde ben başkanıydım. Tabi ki geçmişimizi unutmamız lazım. Biraz önce söylediğim gibi emeği geçen Başbuğumuz Alparslan Türkeş olmak üzere tüm ülkücü şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Bu davaya hizmet eden her aşamasında görev alan genel başkanlığından en alt teşkilatında görev alan herkesten Allah razı olsun. Allah tuttuğumuz oruçları makbul eylesin, ramazanınız mübarek olsun. İnşallah hayırlı bayramları da birlikte idrak ederiz” ifadelerini kullandı.

(Haber: Tuğçe Kayar)

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER