Ali Öztunç’tan Spor Bakanı’na: “Kahramanmaraş’a Karşı Özel Bir Husumet Mi Var?”

2019 yılı bütçesinde Kahramanmaraşlının dört gözle beklediği yeni şehir stadı için yine bütçe ayrılmazken, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, TBMM’de söz aldı ve koca bir şehirde taraflı tarafsız sporu seven herkesin içten içe sorduğu o soruyu Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun yüzüne karşı sordu; “Kahramanmaraş’a karşı özel bir husumet mi var? Neden Kahramanmaraş üvey evlat?”

Ali Öztunç’tan Spor Bakanı’na: “Kahramanmaraş’a Karşı Özel Bir Husumet Mi Var?”

Kahramanmaraşspor’un yalnız bırakıldığını ve kentte sporun hiçbir koşulda desteklenmediğini daha önce çeşitli mecralarda yaptığı açıklamalarda defalarca dile getiren Atom Karınca Ali Öztunç, bu seferde Meclis’te söz alarak bir dakikalık kısa konuşma hakkını, Kahramanmaraş’a her seçimden önce sözü verilen ama bir türlü yapımı gerçekleştirilmeyen stadyum sorununa ayırdı.

NEDEN KAHRAMANMARAŞ ÜVEY EVLAT?”

Ben Spor Bakanımıza sormak istiyorum. Sayın Bakanım futbol kentlerde biliyorsunuz dostluğu, arkadaşlığı, kardeşliği pekiştiren bir spor dalımız. Kahramanmaraş’ta da öyle. Kahramanmaraş’ta spor sevdalısı bir kent. Kahramanmaraşspor’umuzun maalesef stadı yok. Türkiye’nin dört bir yanına statlar yaptınız. Evet ben bu konuda muhalefet partisi milletvekili olarak sizi kutluyorum. Kahramanmaraş’a neden yapmadınız? Kahramanmaraş’a karşı özel bir husumet mi var? Neden Kahramanmaraş üvey evlat. Kahramanmaraş’a da bir stat yapabilirsiniz. Üstelik Kahramanmaraşlı sizin partinize ciddi bir şekilde oy veriyor. Ben bu konuda genç bir spor bakanı olarak sizden destek istiyorum. Lütfen Kahramanmaraş’a, Kahramanmaraşspor’a güzel bir stat yapın.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Duyulsun
Duyulsun - 7 ay Önce

Gazetecilerden yerel seçimler öncesinde var olan sorunları , yapılması gerekenleri , ihtiyaç duyulan projeleri gündeme getirmelerini istiyoruz .
Teşekkürler

Gercekler
Gercekler - 7 ay Önce

Adam gibi adamsın sen Ali abi sana oy vermedim k.maraş senin gibi vekil görmedi ömründe 6 milletvekili bir araya gelse senin gibi bir tane etmez buyuk sehirde oyum sana

SIRADAKİ HABER

banner103