banner117

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ’IN İKİ İLÇESİNDE ADAY ÇIKARTMAYACAK MI?

AK Parti’nin Kahramanmaraş’ta ki ilçe belediye başkan adaylarının yarın açıklanması kesinlik kazanırken, Cumhur İttifak kapsamında Nurhak ve Çağlayancerit ilçelerinden aday çıkartmayacağı, buralarda Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adaylarını destekleyeceği iddia edildi.

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ’IN  İKİ İLÇESİNDE ADAY ÇIKARTMAYACAK MI?

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında partilerde aday belirleme süreci hızla devam ederken, özellikle AK Parti’nin Kahramanmaraş’ın ilçelerinde kimleri aday göstereceği merak ediliyor. Hayrettin Güngör’ün AK Parti’nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilmesinin ardından geçen süreçte ilçe belediye başkan adaylarının açıklanmaması, vatandaşları düşündürüyordu. AK Parti’nin Kahramanmaraş’taki ilçe belediye başkan adaylarının kim olacağı sorusu, yarın AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik katılacağı aday tanıtım toplantısıyla yanıt bulacak. Bu kapsamda AK Parti’nin Cumhur İttifakı doğrultusunda Kahramanmaraş’ın ilçelerinde aday çıkartıp çıkartmayacağı da bu toplantıyla kesinlik kazanacak. Aday tanıtım toplantısı öncesinde ise kulislerde AK Parti’nin, Çağlayancerit ve Nurhak’ta aday çıkartmayarak, Cumhur İttifak kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adaylarını destekleyeceği konuşuluyor.

(Haber: Ahmet Güneçıkan)

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 11:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilal Baltacı
Bilal Baltacı - 2 yıl Önce

Oralarda kendileri çıkarsın Mhp çok yanlış yapıyor akp nın bu zayıf zamanında millet tepki gösterirken akp oylarının Mhp ye geleceği zaman aday göstermemekte ne oluyor siyasi parti olarak senin bir hedefin bir çizgin yokmu bunlardan vaz mı geçtiniz sizin böyle yapmanız Erdoğan ve akp ye tepki oylarını chp ve iyi partiye yönlendirecektir

Maraşlı
Maraşlı - 2 yıl Önce

Nurhak ve Çağlayan Cerit.. Komedi gibi.. Sayın Bahçeli MHP yi bitirmek mi amacınız.. Nerede MHP güçsüzse orayı MHP ye verip kurnazlık yapıyor AKP.. Nurhak ve Çağlayan erit MHP ye verilmiş...Neden Afşin.. Elbistan.. Andırın değil.. Cidden bu a kuşlar bile güler..

SIRADAKİ HABER

banner166