‘31 MART’TAN ÇOK İYİ BİR SONUÇLA ÇIKACAĞIZ’

Piazza AVM esnaflarını gezen Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Esnaf arkadaşlarımızdan gördüğümüz kadarıyla bize ve partimize olan ilgi çok iyi noktalarda. Biz yine çok iyi bir netice alacağız. 31 Mart seçimlerinden de çok iyi bir sonuçla çıkacağımızı düşünüyorum” dedi.

‘31 MART’TAN ÇOK İYİ BİR SONUÇLA ÇIKACAĞIZ’

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında esnaf gezilerine devam ediyor. Her gün birden fazla mahalleyi gezerek hem esnaflar hem de vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Mahçiçek, bu kez ise Piazza Alışveriş Merkezi’ni gezdi. Sabah saatlerinde parti teşkilatıyla Onikişubat İlçe Seçim Bürosu’nda buluşan Başkan Mahçiçek, ardından Piazza AVM’ye geçti. Başkan Mahçiçek’e, AK Parti Onikişubat İlçe Başkan Vekili Ali Köfte, AK Parti Onikişubat İlçe Kadın Kolları Başkanı Banu Pakdil, Cumhur İttifakı Onikişubat İlçe Belediye Meclis Üyesi Adayları Selçuk Koska, Şeyma Turaç ve Şükrü Kayıran ile çok sayıda partilileri eşlik etti. Ziyaretlerinde esnafların ve vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Mahçiçek, yoğun ilgi gördü. Vatandaşlara ve esnaflara gönül belediyeciliği anlayışıyla yola çıktıklarını anlatan Başkan Mahçiçek, ‘gönülleri almaya geldik’ sloganına dikkat çekerek, kapılarını çaldıklarını söyledi.

KAHRAMANMARAŞ’IN EKONOMİSİ BÜYÜYÜP GELİŞECEK”

Esnaflara işlerinin nasıl gittiğini sorduklarını belirten Başkan Mahçiçek, “31 Mart yerel seçimlerine ilişkin çalışmalarımız kapsamında Kahramanmaraş’ın önemli bir alışveriş merkezi olan Piazza AVM’yi gezdik. Piazza AVM’deki esnaflarımızı ziyaret ettik, alışveriş yapan vatandaşlarımızla sohbet ettik, hatırlarını, işlerinin nasıl gittiğini sorduk. Ekonomiyle ilgili düşüncelerini ve beklentilerini aldık. Doğrusu buradaki esnaf arkadaşlarımız çok sıkıntılı değiller. İşlerinin iyi olduğunu, yeni dönemde daha da iyiye doğru gideceğini ümit ediyorlar. Kahramanmaraş’ın ekonomisi, ülkemizin ekonomisiyle tabi ki gayet ilişki. Dolayısıyla ülkemizin ekonomisi büyüdükçe, geliştikçe, Kahramanmaraş’ın da ekonomisi büyüyüp gelişecek. Kahramanmaraş’ın ekonomisi de inşallah Türkiye ölçeğinin üstünde gelişiyor” ifadelerini kullandı.

“BİZ YİNE ÇOK İYİ BİR NETİCE ALACAĞIZ”

Onikişubat Belediyesi olarak vatandaşlar için daha yaşanabilir bir kent oluşturma gayreti içerisinde olduklarını kaydeden Başkan Mahçiçek, “Biz de Onikişubat Belediyesi ve AK Parti olarak Kahramanmaraş’ımızın hem ekonomik alanda hem de insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılama noktasında, yani belediye hizmetleri noktasında daha iyi şartlarda onları yaşatmak, daha yaşanabilir bir kent oluşturmak için gayret ediyoruz. Bütün çalışmalarımız gayretlerimiz bunun için. İnşallah seçimde de buradaki esnaf arkadaşlarımızdan gördüğümüz kadarıyla bize olan, partimize olan ilgi çok iyi noktalarda. Biz yine çok iyi bir netice alacağız. 31 Mart seçimlerinden de çok iyi bir sonuçla çıkacağımızı düşünüyorum. Bunun için de gayret gösteriyoruz” şeklinde konuştu.

(Haber: Tuğçe Kayar-Ahmet Güneçıkan)

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 17:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tekkeli
Tekkeli - 3 ay Önce

20 yıldır ya milletvekili yada belediye başkanligi yaptin marasi yönettin bir tane bir eserin yok bu şehir insAllah senden kurtulur

vatandaş
vatandaş - 3 ay Önce

Yerel seçimler yaklaşırken bu şehrin sorunlarının gündeme gelmesi gerekiyor. Bu şehrin insanları sorunlarını , yapılacakları gündeme getirmeli. Çoğu vatandaş sadece geriden izliyor. Herkes bir sorunu gündeme getirse ve çözülmesi için uğraşsa bu şehir çok daha çabuk kalkınacak. Ekonomik hareketlilik olacak.

EYT
EYT - 3 ay Önce

EYT

SIRADAKİ HABER

banner103