banner117

‘2023’E KADAR KESİNTİSİZ HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ’

Kahramanmaraş Yeni Sanayi Sitesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, “Önümüzdeki süreçte zaten yapmamız gereken yarım kalan projeleri tamamlayıp, yeni projeleri hayata geçirmek. İnşallah önümüzdeki beş yılda 2023 yılına kadar kesintisiz Kahramanmaraş için hizmete devam edeceğiz” dedi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi çalışmaları kapsamında seçim bölgesi Kahramanmaraş’ta hem ilçelerde hem de kent merkezinde yoğun bir şekilde ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, bu kez ise Kahramanmaraş Yeni Sanayi Sitesi esnaflarıyla buluştu. Sezal, esnafların sorunları dinledi, çözüm önerileri konusunda yerinde görüşmeler gerçekleştirdi. Esnafların ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Sezal’a, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Zekeriya Dağ ve Mustafa Bulut’un yanı sıra Onikişubat İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karaokur, İl Gençlik Kolları üyeleri ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti. Ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan Sezal, gerek kent merkezinde gerekse de ilçelerde yoğun bir şekilde ziyaretlerine devam ettiklerini söyledi. Tevazu, samimiyet ve gayret düsturuyla vatandaşların gönüllerine girdiklerini kaydeden Sezal, 1 Nisan sabahı Kahramanmaraş’ta Cumhur İttifakı’nın zaferini kutlayacaklarını söyledi.

“CUMHUR İTTİFAKI’NA TEVECCÜH HER ZAMAN Kİ GİBİ ÇOK İYİ”

Vatandaşların ve esnafların Cumhur İttifakı’na olan teveccühünün her geçen gün arttığına dikkat çeken AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, “Öncelikle hafta başında olmamamız münasebetiyle tüm hemşerilerimize hayırlı haftalar diliyorum. Ay başından itibaren özellikle seçim çalışmalarımıza başladık, Onikişubat ve Dulkadiroğlu başta olmak üzere bütün ilçelerimizde ziyaretler gerçekleştirdik. Hatta bazı ilçelerimize teşkilatımız olarak iki-üç kez gittik. Bu hafta itibariyle de beş gün boyunca Kahramanmaraş Yeni Sanayi Sitemizi gezeceğiz. Tüm teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle, belediye başkan adaylarımızla tam kadro olarak Sanayi Sitesi’ndeyiz. Vatandaşlarımızın hamdolsun ki partimize ve Cumhur İttifakı’na teveccühleri her zaman ki gibi çok iyi. Ufak tefek eksiklikler, sıkıntılar var fakat onları da gidermek için mücadele ediyoruz. İnşallah 31 Mart’a kadar Kahramanmaraş’ta tüm bölgelerimizi, köylerimizi, mahallelerimizi gezerek vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. 1 Nisan sabahı Kahramanmaraş’ta yine Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediyesi ve 11 ilçemizi alacağı kanaatindeyim ve seçimi zaferle tamamlayacağız. Vatandaşlarımızın teveccühünün bu yönde olduğunu görüyoruz. Ben seçim programı başladıktan sonra bugüne kadar özveriyle çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah Kahramanmaraş hem AK Parti’ye hem de Cumhur İttifakı’na gereken desteği verecektir diye düşünüyorum” dedi.

“KAHRAMANMARAŞ İÇİN HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ

Vatandaşların Cumhur İttifakı adaylarına bakışının ılımlı olduğuna ve özellikle Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör’ün yarım kalan projeleri tamamlama noktasındaki çabasına dikkat çeken Sezal, “Vatandaşlarımızın adaylarımız noktasında bir sıkıntısı yok. Kahramanmaraş tabi ki hizmetlerin en iyisine layık. Hemşerilerimiz Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızın açıkladığı projeleri aslına bakarsanız çok mutedil ve ılımlı bulduklarını söylüyorlar. Önümüzdeki süreçte zaten yapmamız gereken yarım kalan projeleri tamamlayıp, yeni projeleri hayata geçirmek. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızın özellikle yarım kalan projeleri tamamlama noktasındaki çabası ve projeleri bu yönde açıklaması da olumlu bir tepki buluyor. İnşallah önümüzdeki beş yılda 2023 yılına kadar kesintisiz Kahramanmaraş için hizmete devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Sezal, gün boyu Kahramanmaraş Yeni Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

(Haber: Ahmet Güneçıkan)

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 17:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan bayazıt
Hakan bayazıt - 7 ay Önce

Bu yanlış bir yaklaşım. Eğer vatandaşa ülke siyasetiyle farklı değerlendirin diyorsa acaba adaylarımız kendi şahısların % kaç oy alabilirler hiç düşündüler mi acaba

SIRADAKİ HABER