DR. KISAKÜREK, “HER TÜRLÜ GÖREVE HAZIRIM”

Eski Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Dr. Teyfik Kısakürek, Türkiye’nin zor dönemden geçtiği şu günlerde yetkililere seslenerek, “her türlü göreve hazırım” dedi.

DR. KISAKÜREK, “HER TÜRLÜ GÖREVE HAZIRIM”

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede Türkiye'de dâhil olmak üzere birçok ülkeye yayılan Koronavirüs salgını hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere tüm kurumlar salgına karşı büyük bir mücadele verirken toplumun her kesiminden bu mücadeleye destek çığ gibi büyüyor. Son olarak bir destekte Kahramanmaraş’ta eski Sağlık Müdürü Dr. Teyfik Kısakürek’ten geldi. 10 yılı İl Sağlık Müdürlüğü olmak üzere 35 yıl sağlık camiasında görev yapan Kahramanmaraş’ın tanınmış simalarından Dr. Teyfik Kısakürek, salgınla mücadele kapsamında görev beklediğini söyledi.

MESLEKTAŞLARIMA DESTEK OLMAK İSTİYORUM

 Gazetemize açıklamalarda bulunan Dr. Teyfik Kısakürek, “Tüm dünyayı tehdit eden ve sağlık çalışanlarının fedakârca mücadele ettiği Koronavirüs Hastalığı nedeniyle bende eski sağlık çalışanı olarak meslektaşlarıma destek olma adına görev yapmak istiyorum. Böyle bir zor süreçte bizlerinde hizmet etmesi gerekir. Ben eski bir Sağlık Müdürü olarak göreve her zaman hazırım ve emekli olmuş sağlıkçılarımızda bu kritik dönemde görev almak isteyeceklerdir. Ben şahsım olarak hastanede veya sağlık biriminin herhangi birinde çalışmaya hazırım. Sağlık teşkilatımızın yanında olup onlarla birlikte çalışmaktan gurur duyarım” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner145

banner159