GÜNGÖR, KAHRAMANMARAŞ’TA

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, seçim çalışmalarına start vermek üzere memleketi Kahramanmaraş’a geldi.

GÜNGÖR, KAHRAMANMARAŞ’TA

31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere az bir zaman kalırken, şehirlerdeki siyasi hareketlilikte her geçen gün tırmanıyor. Partilerin belirlemiş olduğu adaylar şehirlerinde seçim çalışmalarına yavaş yavaş başlarken, AK Parti’nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak belirlediği isim olan Hayrettin Güngör’de memleketi Kahramanmaraş’a geldi. Gaziantep Havalimanı'na uçakla gelen ve hava şartlarının elverişsiz olması nedeniyle Gaziantep'e iniş gerçekleştiremeyen uçak Adana Havalimanı'na indi. Güngör AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'la birlikte Adana'dan karayolu ile Kahramanmaraş'a gelerek partililer tarafından Türkoğlu İlçesinde karşılandı. Güngör ve Ünal Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde saat 13.30'da düzenlenecek aday tanıtım toplantısına katılacak.

Haber: Emre Akkış

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 12:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türk
Türk - 6 ay Önce

Kahramanmaraş Havalimanı var seferler yok ilk icraat seferlerin artırılması için icraat olmalı. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekillerinin hızla MADO Kavşağı ve Pistin uzatılması için girişimler başlaması gerekmektedir. Petrol kalktı ama üste yazılan önemli konularda gelişme yok. Son olarak Kahramanmaraş Havalimanı Yeni Terminal Binası ne zaman açılacak? Kamuoyu aydınlatılmıyor!!!

MEHMET KALINMEŞE
MEHMET KALINMEŞE - 6 ay Önce

Kahramanmaraşta havaalanı yok muydu Adana Antepi tercih etmiş

SIRADAKİ HABER

banner103