Başkan Aydın ilk toplantısını basın mensupları ile yaptı

Göksun Belediye Başkanı ve AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, aday tanıtım toplantısından sonra ilk toplantısını Göksun’da faaliyet gösteren basın mensupları ile yaptı.

Başkan Aydın ilk toplantısını basın mensupları ile yaptı

Başkan Aydın, bir tesiste yapılan kahvaltılı toplantıda yaptığı konuşmada, Göksun’da Cumhur İttifakını en güçlü şekilde temsil etmenin ve iyi bir sonuç almanın gayreti içerisinde olduklarını söyledi.

Cumhur İttifakı kapsamında yeniden aday gösterilmesinin onur verici olduğunu belirten Başkan Aydın, konuşmasında şunları kaydetti: “2019 yerel seçimleri sürecinde AK Parti'den bizimle birlikte 7 kardeşimiz aday adayı oldu. Partimizin ilgili kurullarının yapmış olduğu değerlendirmeler neticesinde partimizin bizi tekrar aday olarak göstermiş olması bizi son derece onurlandırdı. Yine Cumhur İttifakı içerisinde Göksun’da seçime girmiş olmamız da bizim için ayrıca çok önem arz etmektedir. Bu anlamda Genel Başkanımız başta olmak kaydıyla partimizin tüm organlarına teşekkür ediyorum. İlçemizde, AK Parti İlçe Başkanlığımız ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı ile birlikte hareket edeceğiz. Partilerimizin almış olduğu karar doğrultusunda gerekli bütün hassasiyeti göstermek suretiyle Cumhur İttifakını en güçlü şekilde Göksun’umuzda temsil etmenin ve iyi bir sonuç almanın gayreti içerisindeyiz. Bundan dolayı da Milliyetçi Hareket Partisi'nin tüm mensuplarına ve AK Partili kardeşlerimize şunu söylemek istiyorum; Bizim liderimizin almış olduğu kararlar, biz adaylar ve partililer tarafından son derece önemli ve uyulması gereken kararlardır. Bu hassasiyeti hiçbir zaman göz ardı etmeyeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde Cumhur İttifakını en üst düzeyde temsil edip, en çok oy alan ittifak olma gayreti içerisinde olacağız.”

Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetimler Sempozyumuna katılmasından dolayı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde basın mensupları ile bir araya gelme fırsatının olmadığına değinen Başkan Aydın, “Bu toplantımız vesileyle bir kez daha tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor, tebrik ediyorum” dedi.

Halkın doğru bilgilendirme noktasında gazetecilik mesleğinin çok önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Aydın, “Gazeteciler, halkımızın doğru bilgi alması ve doğru bilgilendirilmesi noktasında çok büyük bir görev ifa etmektedirler. Göksun’da bu görevi yapan kardeşlerimize başarılar diliyor, bugüne kadar yapmış oldukları ilkeli yayıncılık ve habercilik faaliyetlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de inşallah halkımızı doğru bilgilendirme ve yönlendirme adına ilçemizdeki eksiklikler ve yapılması gerekenleri gündeme taşıma ve bize yol gösterici şekilde, bizimle hareket etmeleri noktasında gerekli gayreti hassasiyeti gösterecekleridir. Göksun’un geleceğine olumlu katkılarından dolayı bir kez daha şükranlarımı arz ediyorum.” şeklinde konuştu.

Toplantıya, Yayla Göksun Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nuh Zafer Ural ve muhabiri Adem Kişi, Kent Göksun Haber Sitesi Genel Koordinatörü Dündar Kundakçı ile Göksun FM Radyo imtiyaz sahibi Halil Boyraz ve emekli gazeteci Atilla Akıncı katıldı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER