AK PARTİLİ BAŞKAN İSTİFA EDECEĞİNİ AÇIKLADI

AK Parti Türkoğlu İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen, Türkoğlu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için görevinden yarın istifa edeceğini açıkladı. Mehmet Ali Şen ile birlikte 3 ilçe başkanının daha istifasının istendiği iddia edildi.

AK PARTİLİ BAŞKAN İSTİFA EDECEĞİNİ AÇIKLADI

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi siyasi hareketlilik devam ediyor. Adaylık heyecanının çok yoğun yaşandığı AK Parti’de aday belirleme süreci tüm hızıyla sürerken geçtiğimiz hafta Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Hayrettin Güngör isminin açıklanması sonrası gözler ilçe belediye başkan adaylıklarına çevrildi. Şu günlerde Kahramanmaraş’ın AK Parti ilçe başkanları genel merkezde ilçelerine dair görüşlerini bildirirken, ilçeler için belediye başkan adaylarının isimleri merakla bekleniyor.

ŞEN ADAY ADAYLIĞI İÇİN İSTİFA EDECEĞİNİ DUYURDU
Tüm bu gelişmelerin üzerine ise AK Parti Türkoğlu İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen, sosyal medya hesabı Facebook üzerinden Türkoğlu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için istifa edeceğini duyurdu. Şen, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Ak Parti Türkoğlu Belediye Başkanlığına Aday Adaylığına müracaat edeceğimden dolayı yarın Ak Parti İlçe Başkanlığı görevimden istifa edeceğim.” Ayrıca Şen’in yaptığı açıklamanın ardından iddialara göre AK Parti’de 3 ilçe başkanının daha istifasının istendiği öğrenildi.

Haber: Mustafa Bilgiç

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103