HAYALLER GERÇEK OLUYOR!

Orkis Palace Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Kısakürek, Orkis Palace için devremülk projesinin yapım aşamasında olduğunu belirterek, “Projemizin Kahramanmaraş için ve çevre iller için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

HAYALLER GERÇEK OLUYOR!

Turizm Haftası dolayısıyla gazetemize açıklamalarda bulunan ve kentin turizm potansiyelini değerlendiren Kısakürek; “Kahramanmaraş’ımızın her yönüyle doğal güzelliklere sahip olduğunu ve hep beraber çalışırsak; Başkonuş, Yavşan ve Andırın gibi Kahramanmaraş’ımızın sınırlarında bulunan bütün her yerin turizm cenneti olacak. Durmak yok, yola devam!’’ sloganıyla projemiz turizm açısından, bilhassa Kahramanmaraş’ımız için başta Döngele Köyü olmak üzere Kahramanmaraş sınırları içinde yaşayan herkese hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Kısakürek, Türkiye’nin en zengin su yataklarının Kahramanmaraş’ta bulunduğunu ve Orkis Palace termaline çevre vilayetlerden ve Türkiye’nin her yerinden birçok misafir ağırlamakta olduğunu belirtti. Kısakürek, çok zor şartlarda yola devam edildiğini ve bütün zorluklara rağmen yolundan dönmeyeceğini kaydetti.
Kısakürek, suyun çok faydalı olduğunu ve 40 yaşından büyük olan Kahramanmaraşlıların bu suyu çok iyi tanıdığını söyledi. EXPO 2023’ün akıllara durgunluk verecek bir proje olduğuna vurgu yapan Kısakürek; 2023’te kentin tıklım tıklım dolacağına inandığını söyledi. Kısakürek sözlerinin devamında şöyle konuştu:  “Bu proje için Onikişubat Belediye Başkanımız Hanefi Mahçiçek’e ve Kazım Canlı Bey’e çok teşekkür ederim. Yedikuyu tesisleri de gerçekten Kahramanmaraş’ımıza turizm açısından çok önemli bir proje ve aşama aşama çok daha güzel olacağına inanıyorum. Bu proje için de özellikle Fatih Mehmet Erkoç’a teşekkürler ediyorum.
“Turizmde Durmak Yok, Yola Devam’’ sloganıyla yapabildiğim kadarını Allah sağlık verirse yapacağım. Yapamadığımı da gençlerimiz, torunlarımız yapacaktır, inanıyorum” dedi.
Kısakürek, Büyükşehir Belediyesi, Onikişubat Belediyesi ve Dulkadiroğlu Belediyesine özellikle il turizm müdürlüğüne, gerek toplantı gerek tam konaklamalı toplantılarına ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyacağını belirtti. Bu konuda tarafımıza desteklerinizi rica ederim diye ekledi. Ayrıca Kısakürek, “Kahramanmaraş’ımızdan komşu Gaziantep’imize turizmin çok hızlı gelişmesi için yap-işlet-hızlı tren projesi yapılmalıdır” ifadelerini kullandı.


Haber: Tuğçe Kayar         
       

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 17:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
cantekin
cantekin - 1 yıl Önce

sadece zenginlere hitap eden tesis olsa ne olur olmasa ne olur, halka hitap etmedikten sonra hayrını görün

SIRADAKİ HABER