Büyükçapar'ın konuğu, Mustafa Okumuş

Büyükçapar'ın konuğu, Mustafa Okumuş

Her salı bölgenin en çok dinlenen radyosunda "Kitapla Gelenler" adlı programla yayın yapan Yazar Ali Büyükçapar'ın bu hafta ki konuğu Yazar Mustafa Okumuş.

Her Hafta radyo Fresh'te bir yazarı konuk ederek insanların gönül dünyasına hitap eden Büyükçapar, bu hafta yazar Mustafa Okumuş'u yayınında konuk etti. Yayına konuk olan Okumuş, "Program ilin düşünen, yazan ilim insanlarını su yüzene çıkarmak onların fikir ve düşüncelerini halka iletmek bakımından oldukça yararlı bir program. Dileriz ileriki dönemlerde daha başarılı programlar düzenleyerek halkı aydınlatırız" dedi.

'BÜTÜN MESELEMİZ HALKI AYDINLATMAK'
Yayından önce konuşma yapan Mustafa Okumuş, şunları dedi: "Program ilin düşünen, yazan ilim insanlarını su yüzene çıkarmak onların fikir ve düşüncelerini halka iletmek bakımından oldukça yararlı bir program. Dileriz ileriki dönemlerde daha başarılı programlar düzenleyerek halkı aydınlatırız. Bütün meselemiz halkı aydınlatmak, onların aydınlanmasını sağlamak. Bildiklerimizi onlarla paylaşabilşmektir. Bu paylaşım alanlarının biriside bu programlardır. Yoksa iki düşünen adam bir araya gelip birbirimize bir şey aktaramayız. Bu tür programlar toplumsal açıdan çok yararlıdır. İnsanların gelişimi ve değişimi çok önemlidir. İnsanlar sürekli bilgilenerek yenilenirler. Toplumsal durağanlığa düşüp eskimeden daha iyiye daha güzele koşmak zorundayız. Bunun içinde düşünce ve fikir adamlarına görev düşüyor."
Haber: Emre Akkış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER