TÜRKOĞLU’NA GİRİŞ-ÇIKIŞ KAPISI

Yaptığı hizmetlerde vatandaşların memnuniyetini her zaman göz önünde bulunduran Türkoğlu Belediyesi, ilçenin ana girişlerine ihtişamı, mimarisi ve modernliği bir arada sunan kent giriş-çıkış kapıları yapıyor.

TÜRKOĞLU’NA GİRİŞ-ÇIKIŞ KAPISI

Türkoğlu Belediyesi, Başkan Osman Okumuş öncülüğünde örnek bir çalışmaya daha imza attı. Türkoğlu’nun geleceğine ve tanıtımına büyük fayda sağlayalacak olan proje kapsamında ilçenin ana girişlerine yapılacak giriş-çıkış kapıları, 2017 yılı Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nda Meclis Üyeleri’ne tanıtıldı. Ayrıca Türkoğlu İlçesi adına birçok önemli kararın alındığı Türkoğlu Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nın başkanlığını Belediye Başkanı Osman Okumuş yaptı. Başkan Okumuş, ilçenin ana girişlerine, kent kimliğine katkı sağlayan, mimarisiyle göz dolduracak, işlemeleri, ihtişamı, tarihi ve modernliği bir arada sunacak olan kent giriş-çıkış kapılarının kısa sürede yapımına başlanacağını söyledi.

TÜRKOĞLU’NA DEĞER KATACAK”

Meclis Üyeleri’ne yönelik yaptığı konuşmada proje hakkında bilgiler veren Başkan Okumuş, yapılacak olan işin kalıcı olacağını ve Türkoğlu’na değer katacağını söyledi. Kent kapılarının ilçenin prestij ve vizyonu için önemli olduğunu da dile getiren Başkan Okumuş, “Yapacağımız işin kalıcılığı ve Türkoğlu’muza kattığı değeri önemsiyoruz. Daha önce de yaptığımız tüm çalışmalarımızda ve projelerde alnımızın akıyla çıktık. Metropol ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerleyen İlçemize, Türkoğlu’nun adına yakışır bir şehir kapısını inşa edeceğiz. İki adet olan şehir kapılarımız Güneydoğuyu, Akdeniz’e ve iç Anadolu’ya bağlayan önemli bir yol güzergâhı olan Kahramanmaraş-Osmaniye ve Adana karayolu üzerinde bulunup bir adet Nurdağı ilçesi tarafında bulunan çıkışa bir adeti ise Kahramanmaraş tarafından ilçemiz girişine yapacağız. Şehrimize ve memleketimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner100

banner98