MİNİCİK YÜREKLERDEN KOCAMAN HEDİYE

Kahramanmaraş’ın Göksun İlçesi’nde Turna bucağı İlk ve Ortaokulu öğrencileri, cep harçlıklarından biriktirdikleri paraları, Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanlığı’na bağışladı.

MİNİCİK YÜREKLERDEN KOCAMAN HEDİYE

Henüz küçücük yaşlarında içlerindeki vatan, millet ve bayrak sevgisiyle yanıp tutuşan, bu uğurda da ‘Acaba bir faydamız olur mu?’ düşüncesiyle biriktirdikleri cep harçlıklarını Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanlığı’na bağışlayan Göksun Turna bucağı İlk ve Ortaokulu öğrencileri, bu davranışlarıyla görenlerin takdirini topladı. Yapılan bu bağış için okulun konferans salonunda program düzenlendi. Oldukça samimi bir ortam içinde gerçekleştirilen programa Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Yunus Karaman ile Yönetim Kurulu’nun yanı sıra öğrenci ve aileleri katıldı. Milli ve manevi duyguların yoğunlukta yaşandığı programda Şehit Haşim Yenigül’ün eşi Leyla Yenigül, yaptığı konuşma ile salondaki onlarca kişiye duygusal anlar yaşattı.

ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”
Programda konuşan Başkan Karaman, bu duyarlı davranışlarından dolayı Okul müdürü Murat Kaya'ya ve tüm öğretmenlere teşekkür etti. Karaman, “Yaşları ne olursa olsun kalbinde vatan sevgisi olan minicik yüreklere değerli öğrencilerimize bu davranışlarından dolayı teşekkür ederek şükranlarımı sunuyorum. Burada toplanan paranın hiçbir önemi yok. Önemli olan böyle bir davranışın böyle bir sahiplenmenin minicik yürekler tarafından yapılmasıdır” dedi.

Haber: Emre AKKIŞ

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

bahistapot.com grandbet ekbonus.com Bonus Veren Siteler linkegit.com