banner117

Elbistan Marangozlar Odasına Genç Başkan Adayı

Elbistan İlçesinde mobilya sektöründe yaptığı başarılı çalışmalarla dikkatleri çeken Hüseyin Kaya Elbistan Marangozlar Odasına başkan adayı olduğunu açıkladı.

Elbistan Marangozlar Odasına Genç Başkan Adayı

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Marangozlar Odasına Başkan Adayı olduğunu söyleyen Hüseyin Kaya, Marangozlar Odası başkanlığı için adaylığını açıkladı. Gazetemize yaptığı açıklamada Esnafın sorunlarını yakından bildiğini ve bunlara çözüm olacak projelerle başkanlığa aday olduğunu belirten Kaya odayı yeniden şaha kaldırmak için üyelerin desteğini beklediğini söyledi. Elbistan İlçesinde mobilya denince akla ilk gelen isimlerden olan Kervan Mutfak ve Mobilya’nın sahibi Hüseyin Kaya yapılacak olan Marangozlar Odası Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı. Genç ve dinamik başkan adayı Hüseyin Kaya gazetemize yaptığı açıklamada Meslek grubunun yaşadığı sıkıntıları sona erdirmek ve odaya sahip çıkmak adına başkanlığa aday olduğunu söyledi.

İŞ GENÇLİĞE DÜŞÜYOR!

Elbistan Marangozlar Odasında yaşanan sıkıntıların çözümü için bayrağı gençlerin devralması gerektiğinin altını çizen Kaya, “İşin gençliğe düştüğü vakittir bu vakit. Esnafın hakkının esnafa verileceği, esnafın hakkının savunulacağı günler de çok yakındır. Marangozun ürettiği ürünlerin tanıtılacağı, destek çıkılacağı günler yakındır. Mermercilerin, kerestecilerin ve paletçilerin haklarını savunmaya az kaldı. Bugün yeni bir ses yeni bir nefes vaktidir. Verdiğimiz aidatların yerine gideceği günler için, esnaf arkadaşlarımızın gerek müşteri gerek ekonomik anlamda banka kredileri gibi farklı konularda destek için daha doğrusu arkadaşlarımızı icraya vermek için değil onlara destek vermek için odaya başkan adaylığımı koyuyorum. Herkesin duyarlı olup bu gidişata dur demesi ve destek vermek için üyelerimizin oylarına talibim. Neredeyse herkesin odadan ayrılıp odanın artık üye sayısında azalma noktasına geldiği ve en alt düzeyde gezdiği bu günlerde odamıza sahip çıkmak ve yeniden şaha kaldırmak için başkanlığa adaylığımı koydum.” dedi.

Haber:Erdi İşbilir

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2018, 18:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şu mermerit
Şu mermerit - 2 yıl Önce

Adam hakli

SIRADAKİ HABER