banner117

Veysi Kaynak kayınbaba oldu

AK Parti Kahramanmaraş milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, kendisi gibi avukat olan oğlu Yusuf Kenan Kaynak’ı meslektaşı Ayşe Bilge Öztürk ile evlendirdi.

Veysi Kaynak kayınbaba oldu

Veysi Kaynak ve Şule Kaynak'ın oğulları Yusuf Kaynak ile MHP Bursa eski il başkanlarından Necati Uğur Öztürk ve Nursel Öztürk'ün kızları Bilge Öztürk ile hayatını birleştirdi. Müstakbel çiftin kına eğlencesi ise önceki günlerde Bursa Gönlüferah City Otel’de yapılmıştı. Kahramanmaraş Fuar Merkezi'nde (KAFUM) gerçekleştirilen düğün törenine gelen davetlileri, gençlerin aileleri kapıda karşılayarak yakından ilgilendi. Başbakan Yardımcı Kaynak, çocuklarının dünyaevine girdiği bu mukaddes günde davetlerine icabet edenlere teşekkür etti. Genç çiftin salona gelişinin ardından Kuran-ı Kerim tilaveti yapıldı, daha sonra Kahramanmaraş İl Müftüsü Celal Sürgeç, davetlilere dua ettirdi. Evliliğin, milletin geleceğini garantiye alan bir müessese olduğunu belirten Veysi Kaynak; "Bundan sonra evlatlarımız, Efendimizin Hz. Hatice annemize duyduğu muhabbeti, Hz. Hatice annemizin Efendimize olan saygısını, Hz. Fatıma annemizin Hz. Ali'ye ve onun Hz. Fatıma'ya duyduğunu sevgiyi inşallah yaşarlar" ifadesini kullandı.
Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Mehmet Uğur Dilipak ve İmran Kılıç, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir, Onikişubat metropol Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve ilçe belediye başkanları, parti yöneticileri sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve yakınları ile çok sayıda davetli törene katıldı. Çiftin nikâh töreninin ise önümüzdeki günlerde Ankara'da yapılacağı belirtilirken, nikâha hükümet ve siyasi kanattan çok sayıda ismin katılması bekleniyor.

Haber:Lütfi Yıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER