Vatandaş KOSGEB’ten memnun değil

Göreve geldiği günden bu yana vatandaş ve kent basını ile arasına mesafe koyan Kahramanmaraş KOSGEB Müdürü Gülden Uslu’nun keyfi tutum sergilediğini öne süren bir grup mağdur, müdürü protesto etti. Basın açıklaması yapan grup daha sonra valiliğe giderek dilekçe verdi.

Vatandaş KOSGEB’ten memnun değil

Devletin vatandaşa en büyük destek vermeye ara kuruluşu olan KOSGEB’te sular durulmuyor. Haklarının gasp edildiğini öne süren bazı vatandaşlar bugün bir araya gelerek KOSGEB’i protesto etti. Özel İdare İş Merkezi önünde toplanan mağdur vatandaşlardan

Hakan Ertürk; “Kahramanmaraş KOSGEB Müdürlüğüne müracaat edeli 1,5 yıl oldu. Evrak yapılmıyor, keyfe keder çalışma var. KOBİ Uzman Yardımcıları; ‘1 ay benim zamanım var istediğim zaman gelirim, istediğim zaman gelemem’ diyor. Dosyalar yerlerde geziyor. Geçen gün binada kavga ettim. Benim evraklarım tamam, prosedüre aykırı bişeyim yok. Müdür piyasada yok. Bazı KOBİ Uzman Yardımcıları izinde. Salı git Cuma gel. Ben senin keyfini mi bekleyeceğim. İcraya düşeceğim. Bankalara borçlanmışız” dedi.

Haber: Mustafa Kılınç


 

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 16:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail
İsmail - 1 yıl Önce

Afşinde Elbistanda 6 ay sürüyor işlemler maraşlı 1,5 ayda kazan kaldırıyor kuzey ilçelerindeki mağdurlar ne yapsın

SIRADAKİ HABER

banner96

banner98

banner103