Vali Ömer Faruk Coşkun, Türkoğlu ilçesini ziyaret etti

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Türkoğlu ilçesini ziyaret etti.

Vali Ömer Faruk Coşkun, Türkoğlu ilçesini ziyaret etti

Coşkun, ilk olarak Türkoğlu Kaymakamlığını ziyaret etti.

Ziyarette Vali Coşkun, Kaymakam Gürbüz Saltaş'tan, ilçenin ekonomik yapısı, nüfus özellikleri, eğitim, sağlık hizmetleri, tarımsal faaliyetler, tarihi ve kültürel varlıkları hakkında brifing aldı.

Burada bir değerlendirmede bulunan Coşkun, ilçenin sorunları ve çözümü noktasında bütün kurumlarla birlikte gayret gösterileceğini ifade etti.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Türkoğlu Belediye Başkanlığına geçen Coşkun, Belediye Başkanı Osman Okumuş'tan belediyenin çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı.

Vali Coşkun, ilçenin ihtiyaçlarının karşılanması hususunda Valilik olarak imkanlar ölçüsünde destek vermeye çalışacaklarını belirtti.

AA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halit özsağır
Halit özsağır - 2 hafta Önce

Vali bey hoş geldin şehrimize umarım giden gibi olmazsınız sizden küçücük bir istegim var bizim mahallede kaskinin gelip yapmadıgı yola akan çocuk ların içinde oynadıgı lagam kaçagı pis su var şu hayrettin Güngör ü kaski müd ve dulkadıroglu müd üçünün de kulagından tutup getirseniz bu pis suda bir çimseler hem kem gözlerden nazar dan kara büyüden cin çarpmasından ve korona dan dahi korunurlardı umarım duyar sınız sesimizi sayın VALİ.

Halit özsağır
Halit özsağır - 2 hafta Önce

Teşekkürler manşet teşekkürler sayın vali sesimizi duymussunuz.

SIRADAKİ HABER