TÜFAD, SPOR CAMİASINI İFTAR DA BULUŞTURDU

Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Kahramanmaraş şubesi, spor camiasını düzenlediği iftar programında buluşturdu.

TÜFAD, SPOR CAMİASINI İFTAR DA BULUŞTURDU

Her yıl geleneksel hale getirdiği iftar programını bu yıl da düzenleyen TÜFAD, Kahramanmaraş’ın spor camiasını yemekte bir araya getirdi. Küçük Ev Et Lokantasında düzenledikleri iftar yemeğinde Amatör Kulüp Başkanlarını, eski unutulmayan futbolcularını ve Kahramanmaraş’ın spor camiasındaki önemli isimlerini de bir araya getiren TÜFAD, diğer yandan da Kahramanmaraş futbolunun içtenliğini ve birlikteliğini yansıttı. Misafirlere yemek sonrası açıklama yapan TÜFAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Mesut Çanak, TÜFAD’ın her yıl giderek büyüdüğünü ve 3 kişi olarak çıktıkları yolda şuan 185 tane üye olduğunu belirtti. Ayrıca TÜFAD olarak bundan sonraki yapacakları projeleri anlatan Başkan Çanak, TÜFAD’ın hizmet binasının 12 Şubat Stadyumu’ndan çarşı merkezde yeni binaya taşınacağını müjdeledi. Programa, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Ergün Önal, Kulüp Başkanları, futbolcular ve çok sayıda sporcu katıldı.

YILIN ANTRENÖRÜ MUTLU DOĞAN
TÜFAD, ayrıca geçtiğimiz dönem Kahramanmaraş 1. Amatör Kümede mücadele gösteren ve grubundan ikinci olarak çıkıp Play-Off’ları geçerek Bölgesel Amatör Lige (BAL) yükselmeyi başararak büyük bir zafer kazanan Elbistan Belediyespor Teknik Direktörü Mutlu Doğan’ı yılın “Yılın Teknik Direktörü” seçti. Yılın Teknik Direktörlük ödülünü TÜFAD Başkanı Mesut Çanak’ın elinden alan Mutlu Doğan, TÜFAD yönetimine teşekkür etti.

Haber: Hakan Aydın


 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103