Teknolojinin yeni nesli KTOOLS’un strateji toplantısı yapıldı

DEKA Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve Turkcell’in cep telefonu aksesuar tedarik firması olan Key Teknoloji A.Ş.’nin 2019 yılı strateji toplantısı Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilirken, yıl boyunca yapılan çalışmalar değerlendirildi, yeni hedefler belirlendi.

KEY Teknoloji, KTOOLS markası ile binden fazla çeşitli mobil cihaz aksesuar ürünlerini, Türkiye’nin her bölgesindeki 4 binden fazla satış noktasına ve kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ulaştırarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Çağın gereksinimlerine yönelik sürekli yenilenen ürün çeşidiyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmasının yanında, ürün yönetiminden pazarlamaya, insan kaynaklarından müşteri hizmetlerine uzman kadrosuyla Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren Key Teknoloji, her geçen gün üretim ağını genişletiyor. Ürün seçimlerini yaparken Avrupa kalite standartlarına uygun, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen kaliteli materyaller kullanan ve gücünü değişimden alan KTOOLS, dünyanın en çok talep gören ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Türkiye’nin bütün bölgelerinde uzman kadrosuyla, dağıtım noktalarından, bayilere ve kurumsal şirketlere ulaşan güçlü ilişki yönetimine sahip olan KTOOLS’un 2019 yılı strateji toplantısı yapıldı. Ramada Otel’de gerçekleşen toplantıya Key Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deveboynu, Key Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Metin Tezel, bölge satış yöneticileri ile beraber firma yöneticileri katıldı. 3 gün süren toplantıda istişarenin yanı sıra markanın, gelecek hedeflerinin planlaması da yapıldı.

“KTOOLS OLARAK HAYATI KOLAYLAŞTIRIYORUZ”

Toplantı hakkında bilgiler veren Key Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deveboynu, KTOOLS olarak doğru ve güvenilir ürünleri müşterileriyle buluşturduklarını belirterek, “Cep telefonu aksesuarları da kullanıcılar için önemli bir bileşen, bu nedenle KTOOLS olarak doğru ve güvenilir ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. KTOOLS markası aynı zamanda DEKA Grup bünyesinde faaliyet gösteren KEY Teknoloji A.Ş. firmamız tarafından üretilmektedir. Bir anlamda müşterilerimizin daha rahat bir şekilde cihazlarını kullanmaları noktasında yardımcı oluyoruz. Teknoloji ürünlerinin aksesuarlarındaki doğru tercih, insan sağlığıyla beraber cihazların ömrünü uzatmak için de çok önemli bir unsurdur. Bu sebeple biz de hem kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak hem de doğru ürüne yönlendirmek adına KTOOLS aksesuar ürünlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Tüm Türkiye’de seçkin Telekom ve zincir mağazalarında tüketici ile buluşmasının yanı sıra özellilikte lider operatör markası Turkcell’in bin 500 mağazasında da satışa sunulan KTOOLS, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyor. KTOOLS markalı araç ve ev şarj cihazları, powerbank, kablosuz şarjlar, bataryalar, kablolu ve bluetooth kulaklıklar, ekran koruyucular, kapak, kılıf, dönüştürücü, telefon tutucu, hafıza artırıcı bellek ve hafıza kartlarından tutun da ürün gamımız çok geniştir” dedi.

“KTOOLS’UN GELECEK HEDEFLERİNİ KONUŞTUK”

KTOOLS olarak istişareye önem verdiklerini kaydeden Deveboynu, “KTOOLS olarak ürün noktasında çalışmalarımızı sürdürürken, istişareye ve kendimizi geliştirmeye de önem veriyoruz. Bu kapsamda her yıl düzenli olarak birkaç kez istişare ve değerlendirme toplantıları düzenliyoruz. Tüm bölge yöneticilerimizle bir araya gelerek yıllık yaptığımız çalışmalar ve önümüzdeki süreçte yapmayı planladığımız hedeflerimizi konuşuyoruz. Müşterilerimize daha iyi nasıl hizmet edebiliriz onun planlamasını yapıyoruz. Ürünlerimizin olduğu tüm mağazalarımızda başarımızı daha fazla nasıl sürdürebilir hale getiririzin çalışmasını yapıyoruz. Ayrıca ürün gamımız çok geniş, ürünlerimiz hakkında doğrudan bilgiler alıyoruz” ifadelerini kullandı.

Toplantıya, DEKA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Deveboynu, KTOOLS Genel Müdürü Metin Tezel, İstanbul Avrupa Yakası Satış Sorumlusu Ahmet Aydemir, İstanbul Anadolu Yakası ve Trakya Bölge Satış Sorumlusu Caner Özel, İzmir Bölge Satış Sorumlusu Cem Dastan, Adana Bölge Satış Sorumlusu Ayhan Şimşek, Gaziantep Bölge Satış Sorumlusu Mahmut Güdümen, Ankara Bölge Satış Sorumlusu Tolga Bayram, Körfez Bölge Satış Sorumlusu Recai Gölcük, Samsun Bölge Satış Sorumlusu Burak Denev, Van Bölge Satış Sorumlusu Büşra Dedeakayoğulları ile Lojistik Sorumlusu Suat Koçyılmaz katıldı.

Oldukça verimli geçen toplantıda katılımcılara Kahramanmaraş’ın tarihi ve turistik yerleri gezdirilirken, kentin yöresel lezzetleri tattırıldı.

(Haber: Ahmet Güneçıkan-Emre Akkış)

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2019, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER