SON DAKİKA! ADAY TANITIMI ERTELENDİ!

Geçtiğimiz gün AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in katılımıyla aday tanıtım toplantısının düzenleneceği duyurulmuştu. Son dakika gelişmesine göre, İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada yarın yapılacak olan aday tanıtım toplantısının ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu.

SON DAKİKA! ADAY TANITIMI ERTELENDİ!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz aylarda İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıda AK Parti’nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Hayrettin Güngör olduğunu açıklamıştı. Hayrettin Güngör’ün AK Parti’nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olmasının ardından, ilçe belediye başkan adaylarının kim olacağı kentin en çok merak edilen konularından birisiydi. Yerel seçimler kapsamında AK Parti, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın direktifleri doğrultusunda bu kez farklı bir aday açıklama sürecine girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan bazı illerde bizzat kendisi partisinin merkez ve ilçe belediye başkan adaylarını açıklarken, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları ise ülkenin dört bir yanında aday açıklama toplantıları düzenlemeye başladı.

TANITIM TOPLANTISI İLERİ TARİHE ERTELENDİ!

Bu kapsamda AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı’ndan geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruyla Kahramanmaraş’ın ilçe belediye başkan adaylarının AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in katılımıyla düzenlenecek olan aday tanıtım toplantısında açıklanacağı bildirilmişti. İl Başkanlığı’ndan yapılan son açıklamaya göre ise yarın saat 14’de Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilmesi beklenen aday tanıtım toplantısın ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu. AK Parti Genel Merkezi tarafından 15 ilde yapılması planlanan aday tanıtım toplantılarının ertelendiği öğrenildi. Böylelikle uzun süredir cevabı merakla beklenen AK Parti’nin Kahramanmaraş’taki ilçe belediye başkan adaylarının kim olacağı sorusu birkaç gün daha yanıt bulamayacak.

(Haber: Ahmet Güneçıkan)

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 11:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
göksunlu
göksunlu - 6 ay Önce

İlçemiz Göksuna doğal gaz gelmesini ve merkezden belediye otobüsü seferi konulmasını istiyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner103