banner117

Silverline Erşan açıldı

Silverline Erşan açıldı

Silverline ankastre firmasının pazarlama direktörü Mehmet Aygül, yapacakları çalışmalarla Kahramanmaraş pazarında söz sahibi olmak istediklerini belirtti.

 

KAHRAMANMARAŞ HER GEÇEN GÜN GELİŞİYOR

Kahramanmaraş’ta olmaktan büyük keyif aldıklarını belirten Aygül: “Bizim Maraş’a ilk gelişimiz değil, daha önce de vardık. Mutfak şovrumların da vardık ama münhasır yapı olarak ilk kez Maraş’tayız. Toplam 550 tane satış noktamız var ama münhasır yapı olarak 22 ye ulaştık” dedi. Kahramanmaraş’ı önemsediklerini kaydeden Aygül konuşmasını şöyle sürdürdü: “Türkiye’de gelişen ve gelişmekte olan illere baktığımızda olan illerimize baktığımızda Maraş bunların arasında yerini almış bulunmaktadır. Hem sanayi hem tarım olarak ekonomik seviyesi olarak ve gelişme olarak Türkiye deki önemli yerleşim yerlerinden bir tanesi. Bundan dolayı da svalen olarak bu gelişimin içerisinde yer almak istedik. Evşam pazarlama sağolsun bizimle birlikte bu yola girmeye bu yolda yürümeye talip oldu. Kısacası svalen den bahsetmek gerekirse svalen 1994 yılında kuruldu. Üretim tesisleri Amasya Merzifon organize sanayi bölgesinde bugün yaklaşık 72 ülkeye ihracat yapan Türkiye de 550 tane satış noktası olan 200'ün üzerinde.  Yetkili servisi ile bir Türk markası olarak hem Türkiye pazarlarında hem de Dünya pazarlarında kendisine yer edinmeye çalışıyor. Son 5 yıldır en fazla ihracat yapan 500 firma arasında yer alıyor.”

 

“MARAŞ PAZARINA GEÇ KALMADIK”

Değişen gelişen teknolojiye ayak uydurmak için sürekli çalıştıklarına dikkat çeken Aygül: “Svalen'ın genel olarak tüketiciler tarafından neden tercih edildiğine baktığımızda ise svalen öncelikle tasarım yenilik ve kalite kavramlarını bir araya getiren bir firma. En son aldığımız ödülle 110 tane uluslararası tasarım ödülüne sahip ürünleri Almanya, Fas, Fransa, Danimarka gibi önemli Avrupa ülkelerinde önemli pazar paylarına sahip sürekli bir markalaşma içerisinde yurt dışı markalaşma sürecini desteklemek amacıyla türkovalti marka destek çalışmaları içerisinde ekonomi bakanlığının yaptığı genel olarak svalen'i böyle tanıtabiliriz. Maraş pazarında hedefimiz aslında ankastre’ye eğilimdi şu son 4 yılda yoğunluk gösterildi. Daha önce solo ürün grubu dediğimiz ürünler biraz daha ağırlık gösteriyordu. İnşaat pazarının hareketlenmesi tüketici davranışlarındaki yeniliğe doğru değişim ile aslında Maraş pazarında ankastre yeni yeni bir talep görmeye başladı. Bizde aslında geç kalmış değiliz yolun başındayız diyebilirim Maraş pazarındaki bu değişim ile birlikte bizde Maraş pazarına girmiş bulunuyoruz.  Önemli bir potansiyel temsil ettiğini düşünüyoruz biz Maraş pazarının bizde hem ürünlerimiz ile hem servis alt yapımız ile hem de buradaki bayiimiz ile bu pazardan önemli bir pay almak için arayış olduğumuzu göstermek için buradayız” ifadelerini kullandı.

Açılışa Onikişubat belediye başkanı Hanefi Mahçiçek, Ak Parti Kadın Kolları üyeleri, Silverline ankastre yönetim kurulu başkanı Mustafa Laçin, Genel müdür yardımcısı selim aksu pazarlama müdürü Mehmet Aygül satış müdürleri ve Erşan Pazarlama yönetim kurulu başkanı Hüseyin Erşan Ve Erşan pazarlama onursal başkanı Ökkeş Erşan ve çok sayıda Kahramanmaraş halkı katıldı.

                     

Haber Merkezi

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER