banner117

REİS-İ CUMHUR EDELERLE BULUŞUYOR

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında bugün Kahramanmaraş’ta olacak. Edelere seslenecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim vaatlerini sıralayarak, seçmeninden destek isteyecek.

REİS-İ CUMHUR EDELERLE BULUŞUYOR

24 Haziran seçimlerine 3 gün gibi kısa bir süre kala hem cumhurbaşkanı adayları hem milletvekili adayları hem de parti teşkilatları çalışmalara hız verdi. Bir yanda cumhurbaşkanı adayları il il dolaşarak seçim vaatlerini sıralarken diğer yandan partilerdeki milletvekili adayları kendi seçim bölgelerinde ilçe ilçe semt semt gezerek vatandaşlardan kendi partileri için destek istiyor. Bu kapsamda Kahramanmaraş, Türkiye’nin yakın dönemde kaderini belirleyecek olan kritik 24 Haziran seçimi öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacak. Bugün saat 14.00’da gerçekleşecek olan miting, Müftülük Meydanı’nda yapılacak.

CUMHURBAŞKANIMIZI EN GÜZEL ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişiyle alakalı açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, “Bugün cumhurbaşkanımızı her zaman olduğu gibi yine en güzel şekilde karşılayacağız. Cumhurbaşkanımızın şehrimize olan ilgisi, alakası bizleri memnun ediyor. Bunu her geldiği miting programında ve şehrimize her teşrif ettiğinde sürekli beyan etti. Tabii cumhurbaşkanımız Kahramanmaraş’ımızı güzel insanlar şehri olması, manevi dünyamıza, fikir dünyamıza yön veren insanlar olması ayrıca şairler ve yazarların başkenti olması dolayısıyla ayrı bir seviyor. Cumhurbaşkanımızın geldiği her programda da Kahramanmaraş’ımız cumhurbaşkanımızı en güzel şekilde ağırlıyor. Dolayısıyla bugün de inşallah cumhurbaşkanımızı en güzel şekilde ağırlayacağız. Kahramanmaraş kendi üzerine düşen görevi yapacak ve Müftülük Meydanı’ndan cumhurbaşkanımız çok önemli mesajlar verecek. Bizlerde tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Hemşerilerimizi bugün saat 14.00’da Müftülük Meydanı’na bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber: Emre AKKIŞ

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER