“RAMAZAN BAYRAMI’NDA GEREKEN TÜM TEDBİRLER ALINMIŞTIR”

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci: “Ramazan Bayramı münasebetiyle vatandaşlarımızın bayramı en iyi şekilde, huzur ve güven ortamında geçirmeleri için gereken tüm tedbirleri almıştır.”

“RAMAZAN BAYRAMI’NDA GEREKEN TÜM TEDBİRLER ALINMIŞTIR”

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. İnci, yazılı olarak yayımladığı mesajda, “Birlik ve beraberliğimizin en güzel sembollerinden olan ve herkese tarifsiz güzel duygular yaşatan Ramazan Bayramı'nı hep birlikte karşılamanın sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi ve şöyle devam etti: “İçerisinde sayısız güzellikleri barındıran bizi biz yapan bir arada olma bilincimizi geliştiren, toplumsal barışı pekiştiren bayramlar, temel değerlerimiz ile sahip olduğumuz şanlı geçmişle aramızdaki güçlü bağlardan birisini oluşturmaktadır. Teşkilat olarak vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak, vatandaşlarımızın hak ve hürriyetleri ile can ve mal güvenliğini sağlamak gibi ulvi bir görevi, senenin her günü ve vatanımızın her köşesinde ifa etmekteyiz.

MUTLULUK VE ESENLİK DOLU GÜNLER DİLERİM”

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü olarak amacımız, hizmet kalitesini arttırmak ve üstlenmiş olduğumuz, vatandaşın huzur ve emniyetini, can ve mal güvenliğini sağlama görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektir. Vatandaşlarımızın yüreğindeki huzur ve yüzündeki tebessüm mutluluk kaynağımız olacaktır. 11 Emniyet Müdürlüğümüz, bu düşünce ve anlayışı kendine rehber edinerek, Ramazan Bayramı münasebetiyle vatandaşlarımızın bayramı en iyi şekilde, huzur ve güven ortamında geçirmeleri için gereken tüm tedbirleri almıştır. Bu vesile ile; Kahramanmaraşlı Vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını şahsım ve teşkilatım adına en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler dilerim."

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER