Polis esnafı ve vatandaşları uyardı

Elbistan Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personeli, esnafı ve vatandaşları dolandırıcılar konusunda uyardı.

Polis esnafı ve vatandaşları uyardı

Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, Açık Pazar yerinde yaptığı çalışma ile telefon dolandırıcılığı, tırnakçılık, hırsızlık ve sahte para olaylarına karşı vatandaşları ve esnafları dikkatli olmaları konusunda uyardı.
Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, sahte para, dolandırıcılık, ikametten ve iş yerinden hırsızlık, tırnakçılık konularında bilgi verdi. .
Ayrıca bu konularla ilgili hazırlanan broşürlerde dağıtılarak, karşılaşacakları herhangi bir olumsuz durumda 155 Polis İmdat hattına ihbarda bulunabilecekleri hususunda bilgilendirmeler yapılıyor.
Toplum Destekli Polislik faaliyetleri çerçevesinde ayrıca merkez mahallerinde meydana gelebilecek evden hırsızlık, işyerinden hırsızlık, telefon ve kontör dolandırıcılığı, yankesicilik ve genel güvenlik olayları ile ilgili olarak sorumluluk bölgelerinde bulunan mahallelerde vatandaşlarla görüşerek bilgilendirme yapıyor.

Haber:Erdi İşbilir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER