banner117

POLİPET SATRANÇLARI TURNUVADA!

Türkiye’de satranç takımındaki kalitesiyle dikkat çeken Kahramanmaraş firması Polipet, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Satranç Federasyonu tarafından geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası’nda stant açtı.

POLİPET SATRANÇLARI TURNUVADA!


 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen 9. Uluslararası Satranç Turnuvası 3-8 Nisan 2018 tarihleri arasında Osman Sayın Spor Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Azerbaycan, Suriye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Gürcistan, Türkmenistan başta olmak üzere ülkemizin çeşitli illerinden 640 sporcunun mücadele ettiği turnuva, 8 Nisan 2018 tarihinde sonuçlanacak. Turnuva tüm hızıyla devam ederken, satranç takımında Türkiye’nin lider firmalarından biri olan Kahramanmaraş’lı Polipet firması stant açarak, satranç severleri kaliteyle buluşturuyor.

KAHRAMANMARAŞ’TAN TÜRKİYE’YE SATRANÇ TAKIMI

2005 yılında DEKA Grup markası adı altında kurulan Polipet Plastik Ambalaj Sanayi Limited Şirketi üretiminin tüm ayaklarında ki teknolojisini yenileyerek üretim bandını genişleterek satranç üretiminde Kahramanmaraş’ın adını tüm dünyaya duyuruyor. Kahramanmaraş Sanayi Sitesi içerisinde 2 bin metrekare kapalı alanda kurulu Polipet tesislerinde satranç takımı üretimi gerçekleştiriliyor. Yıllık 60 bin adet Satranç Takımı üretim kapasitesi ile önümüzde ki yıllarda daha da büyümeyi amaçlayan Polipet, ürün ağını genişleterek Kahramanmaraş’tan Türkiye pazarına sunuyor. Polipet tarafından üretilen Satranç takımları, 2015 yılından bu yana en güvenli E-Ticaret sitelerinden biri olan N11.com üzerinden tüm Türkiye’deki Santranç ustalarına satışı yapılıyor. Kahramanmaraş markası olan Prestij Satranç Takımları; turnuvalara, satranç kulüplerine, belediyelere ve firmalara çeşitli özel tasarımları ile kalite standartlarını da oldukça yükseltti. Satranç takımlarının ayrıca www.polipet.com.tr adresinden de satışı yapılmakta.

(Haber: Burhan Karagöz)

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER