Pentex Fuarı'nda Kahramanmaraş'ta yer alacak

Pentex Fuarı'nda Kahramanmaraş'ta yer alacak
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) destekleriyle, Akort Fuarcılık tarafından düzenlenen ‘’5. Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı (PENTEX)‘’, 17 Şubat Çarşamba günü Ortadoğu Fuar Merkezinde düzenlenecek törenle açılacak. 
Başta Gaziantepli firmalar olmak üzere, Adana, Aksaray, Batman, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Hatay, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Malatya ve Mersin’den firmaların stant açacağı fuar beş gün ziyaret edilebilecek.
Penye ürünleri, konfeksiyon ürünleri, kumaş, dikiş makineleri, konfeksiyon yan sanayi ve aksesuarları, etiketleme ve desen baskı sistemleri, katlama ve paketleme makineleri, temizleme makineleri, kalite kontrol ve metraj ölçüm makinaları, ütü makine ve presleri, depolama ve askı sistemleri gibi geniş bir yelpazede ürün ve hizmetlerin vitrine çıkacağı PENTEX Fuarı, 21 Şubat tarihinde sona erecek. Fuarı, Türkiye’nin her noktasından profesyonel ziyaretçilerin yanı sıra Suriye, Irak, Lübnan, Birleşik Arap emirlikleri, Kuzey Afrika ve Türk Cumhuriyetlerinden 20 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.
GSO tarafından Etiyopya’dan sektörel alım heyeti programının da gerçekleştirileceği Pentex Fuarında, 135 firma birbirinden değişik modellerde tasarlanan ürünlerini sergileyecek. İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96

banner67

banner100

banner98