PANDEMİ DÖNEMİ SEKTÖRÜ HAREKETLENDİRDİ!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle uzunca bir süre evde kalan vatandaşlar, mobilya sektöründe hareketliliğine neden olurken, Mobilyacı Esnafı İrfan Gölcü, “Pandemi sürecinde insanlar evde uzun bir süre kaldıkları için evdeki konforu artırmak istediler. Bu sebeple de insanlar mobilyalarını değiştirdiler. Bu dönemde de satışlarımız arttı” dedi.

PANDEMİ DÖNEMİ SEKTÖRÜ HAREKETLENDİRDİ!

Pandemi döneminde insanların evlerinde daha uzun vakit geçirmesinin mobilya sektörünü olumlu yönde etkilediğini belirten sektör temsilcileri pandeminin satışları olumlu yönde etkilediğine dikkat çektiler. Evde uzun zaman geçiren hatta bir dönem tamamen eve kapanan tüketicilerin yaşam alanlarında değişikliğe gittiklerini belirten Mobilyacı Esnafı İrfan Gölcü, Tüketiciler evde uzun zaman geçirdikleri için hatta bir dönem hiç çıkmadıkları için yaşam alanlarında değişiklik arayışına girdi. Salgınla birlikte bankaların düşük faizli kredi desteğini de katarsak evde kalma süresinin artması mobilya sektöründe canlanma meydana getirdi. Bu dönemde ev dekorasyonu zaman geçirmek için iyi bir oyalanma aracı oldu. Eskiyen mobilyalar değişti. Pandemi döneminden çoğu kişi evini yenileyerek çıktı” ifadelerini kullandı.

“SATIŞLARIMIZ ARTTI”
Pandemi döneminde mobilya satışlarının arttığına dikkat çeken Gölcü, sözlerinin devbamında şunları kaydetti: “İnsanlar normalde yoğun çalışma temposuna alıştıkları için eve çok fazla vakit kalmıyordu. Ama pandemi sürecinde insanlar evde uzun bir süre kaldıkları için evdeki konforu artırmak istediler. Bu sebeple de insanlar mobilyalarını değiştirdiler. Bu dönemde de bizim satışlarımız arttı.”

Haber: Emre Akkış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali pak
Ali pak - 7 ay Önce

Ne artırması paramı var alacak gıda ihtiyacını aor karşılıyoruz kimmiş bu mobilya değiştirenler.

SIRADAKİ HABER

bahistapot.com grandbet ekbonus.com Bonus Veren Siteler linkegit.com