ÖZDEMİR, HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Andırın’da vatandaşlarla bir araya gelerek, sorunları ve talepleri dinledi.

ÖZDEMİR, HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için partisinden milletvekili aday adaylığı başvurusunu yapmasının ardından hemen hemen her gün vaktini vatandaşla harcayan ve “AK Parti, milletin partisidir” şuuruyla çalışmalarına devam eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, milletvekili olduktan sonrada halkın yanından ayrılmıyor. AK Parti İl Başkanlığı dönemine samimi tavırları, mütevazi kişiliğiyle dikkat çeken ve bu yönüyle Kahramanmaraşlı vatandaşların gönlüne giren Özdemir, milletine hizmet anlamında lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın izinden gidiyor. Meclis çalışmaları dışında diğer tüm vaktini memleketi Kahramanmaraş’ta vatandaşlarla birlikte geçiren Özdemir, bu hareketiyle taraflı tarafsız her kesimden takdir topluyor.

ANDIRINLILAR İLE BULUŞTU
Bu doğrultuda Özdemir, Kahramanmaraş’ta yaptığı çalışmalar kapsamında Andırın İlçesi’ni ziyaret etti. AK Parti Andırın İlçe Başkanlığı’nda vatandaşlarla bir araya gelen Özdemir, vatandaştan gelen talepleri, sorunları dinleyerek, çözüm yolları üretmeye çalıştı.

Haber: Emre AKKIŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER