banner117

Onların her zaman yanındalar

Doğumdan ölüme kadar hayatın her alanında ilçesindeki vatandaşların yanında olan Dulkadiroğlu Belediyesi, 15 bin kurban bayramı ikurban bayramı paketi oluşturarak dağıtacak.

Bir çok yeniliği ilçesine getirerek vatandaşın refah seviyesini yükselten ve bir belediyeden beklenin fazlasını veren Dulkadiroğlu, 15 bin kurban bayramı ihtiyaç paketi oluşturdu. Paketin içerisinde Bıçak, et poşeti ve atık poşetlerinin yer aldığı paketin bayram namazı sonrasında camilerde dağıtılacağı bildirildi.
Konuyla ilgili basın mensuplarına bilgiler veren Belediye Başkanı Necati Okay, toplamda 15 bin kurban setini ilçe genelinde dağıtacaklarını söyledi. Dağıtım işleminin bayram namazı sonrasında camilerde yapılacağını aktaran Başkan Okay, konuyla ilgili yaptığı açıklamasını şu şekilde sürdürdü: “Her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşımızın kurban bayramında kullanacağı önemli araç gereçlerle ilgili çalışma yaptık. Bu araç gereçlerin başında kurban bıçağı, temiz et poşeti ve atık poşet gelmektedir. Dulkadiroğlu Belediyesi olarak bu konu her yıl çalışma yapıyoruz. Bu yılda bu çalışmalarımızı devam ettirerek yaklaşık 15 bin kurban paketi oluşturduk. Bu paketleri bayram namazı sonrasında vatandaşlarımıza dağıtacağız. Vatandaşlarımızın iyi ve güzel bir bayram geçirmesi adına bu gibi çalışmaları sürdüreceğiz.”

HABER: MUSTAFA KILINÇ
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2018, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER