banner117

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ 135 BİN TL’YE 3+1 DAİRE SATIYOR

Onikişubat İlçe Belediyesi, Akkent Yapı Kooperatifi projesi ile dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda 10 adet 3+1 daireler 135 bin TL’den satışa sunuldu.

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ 135 BİN TL’YE 3+1 DAİRE SATIYOR

30 Mart 2014’de yapılan yerel seçimler sonucunda seçilen ve kurucu Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Hanefi Mahçiçek liderliğindeki Onikişubat Belediyesi, 240 bin 464 hektarlık bir alanda, 54’ü merkez 136 mahallesi ve Türkiye’nin 30 ilinden fazla, 450 bini aşkın nüfusuyla Onikişubat ilçesine ve halkına hizmet ediyor. Başkan Hanefi Mahçiçek öncülüğünde ‘Üreten Türkiye’ olma yolunda sayısız projeyi hayata geçiren Onikişubat Belediyesi, insan odaklı ve bulunduğu bölgeye can suyu olan projelerle ilçesinin her noktasını yatırımla zenginleştiriyor. Birçok Büyükşehir Belediyesi’nde dahi olmayan projeleri tek tek ilçeye kazandıran Onikişubat Belediyesi 2016 yılında ise dar gelirli aileler için toplu konut projesini hayata geçirmişti.  Akkent yapı kooperatifi projesi kapsamında ilk olarak 604 aileyi ev sahibi yapan Onikişubat Belediyesi daha sonraki yıllarda da ilçenin belirli noktalarına yaptığı konutlarla evsizleri ev sahibi yaptı.

KALAN 10 ADET DAİRE SATILIYOR

Onikişubat Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen Akkent Konut Yapı Kooperatifi inşası şuan itibariyle birçok noktada devam ediyor. Oturum alanı olarak, en çok tercih edilen Çamlık, Boğaziçi ve Üngüt mahallerinde bulunan Aslankent, Çamlık ve Seyirtepe konutları kaliteli, konforlu yapısı ve fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Konutlarda çift asansör ve kombi (doğalgaz) sistemi bulunuyor.  Karlı bir yatırım olarak değerlendirilen konutlarda her geçen gün kalan daire sayıları azalırken, Çamlık ve Üngüt Mahallesinde tamamlanan 10 adet 3+1 daireler 135 bin TL’den satışa çıktı. İrtibat için: 0344 212 46 46

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 09:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
ökkeş akyol
ökkeş akyol - 6 ay Önce

akçakoyunlu mahallesinde müstakil bir evim var. kentsel dönüşüm alanında takas yapabilirmiyiz

ali Bal
ali Bal - 6 ay Önce

Çamlık konutları kim çıkacak oraya 50000 dese yine almam; çıksan inemessin, insen çıkamassın; yanlış yere yaptılar yazık günah.

SIRADAKİ HABER