banner117

OKAY, MAZBATASINI ALDI

31 Mart yerel seçimlerinin sona ermesinin ardından yeniden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı olarak seçilen Necati Okay, mazbatasını aldı. Mazbatasını alması akabinde Belediyeye hareket eden Okay, burada belediye personelleri tarafından çiçeklerle karşılandı.

31 Mart yerel seçimlerine Cumhur İttifakı Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı olarak giren ve seçimlerde yüzde 67 gibi yüksek bir oranla güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen Necati Okay, mazbatasını Adalet Sarayı’nda düzenlenen mazbata töreniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’le birlikte aldı. Mazbata töreninin ardından Dulkadiroğlu Belediyesi’ne hareket eden Başkan Okay, belediye binası arkasında bulunan bahçede personeller tarafından çiçeklerle karşılandı.

“DULKADİROĞLU’MUZA YENİ HİZMETLER YAPACAĞIZ”
Gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Okay, “31 Mart yerel seçimlerini sonlandırdık ve neticesinde de vatandaşlarımızın layık görmesiyle 2’nci 5 yıllık dönemimiz başladı. İnşallah vatandaşlarımızla birlikte 5 yıl daha Dulkadiroğlu İlçemize hizmet edeceğiz. Bu süreçte Dulkadiroğlu’muzu daha güzel bir alan haline getirmek için gece gündüz demeden hep birlikte çalışacağız. Hepinizden Allah razı olsun. Bu 5 yıllık zaman içerisinde çok şey yaptık ve bunu sizlerle birlikte yaptık. İnşallah yeni dönemde de Kahramanmaraş’ımıza Dulkadiroğlu’muza yeni hizmetler yapacağız” ifadelerini kullandı.

Haber: Emre Akkış/Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103