“ÖĞRENCİLERE ÖĞRENİM BURSU TEMİN EDECEĞİM”

Haydarbey Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Akif Ersoy,  “Benim tek projem insandır. İnsana yatırım yaparsan her şey daha çabuk gelişir. Eğer mahallelilerim beni muhtar olarak seçerlerse başarılı öğrencilere öğrenim bursu temin edeceğim” dedi.

“ÖĞRENCİLERE ÖĞRENİM BURSU TEMİN EDECEĞİM”

Mali Müşavirlik göreviyle bilinen ve kentin sevilen simalarından biri olan Mehmet Akif Ersoy, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Haydarbey Mahallesi’nden muhtar adayı olmuştu. Adaylığını açıklamasının ardından çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Mehmet Akif Ersoy, ‘Başın düşünce dara, Muhtar Akif’i ara’ sloganıyla sadece Haydarbey Mahallesi halkının değil, kent halkının da dikkatlerini üzerine çekiyor. Özellikle sosyal medyada sloganı çerçevesinde yoğun ilgi gören Ersoy, dur durak bilmeden Haydarbey Mahallesi halkıyla bir araya gelerek, halkın talep ve beklentilerini dinliyor.

“HERKESİ KUCAKLAYACAĞIM, KESİNLİKLE AYRIM YAPMAYACAĞIM”
Sürece dair konuşan Mehmet Akif Ersoy, “Tam 3 aydır sahadayım insanlarla iç içeyim mahallemizin çok isteği yok. Sadece küçük yapılacak istekler var. Mahallemizin genel kültür seviyesi yüksek olduğu ama az da olsa gelir seviyesi düşük insanların varlığının farkındayım. Benim tek projem insandır. İnsana yatırım yaparsan her şey daha çabuk gelişir. Eğer mahallelilerim beni muhtar olarak seçerlerse başarılı öğrencilere öğrenim bursu temin edeceğim. Mahallemizde eksik olarak gördüğüm ve insanları talebi yoğun olduğu istek ise ilkokul ihtiyacı mevcut olup bu talebin giderilmesi için elimden gelen gayreti göstereceğim ve bana oy veren vermeyen herkesi kucaklayacağım, kesinlikle ayrım yapmayacağım. Ne diyoruz başın düşünce dara Muhtar Akif’i ara” dedi.

Haber: Burhan Karagöz

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 17:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
iş imkanları
iş imkanları - 3 ay Önce

Genç nüfusta (15-24 yaş) işsizlik oranı geçen yıla göre 3 puanlık artış göstererek, Ekim ayında yüzde 22,3'e yükseldi. Bu oranlara göre Kahramanmaraş’ta işsiz sayısı baya var. Seçimler yaklaşırken gençlerimizin istihdamı için hangi projeler olacak ?
Özellikle kuzey ilçelerimiz sürekli göç veriyor . Konunun gündeme gelmesi için haber yapılması dileğiyle

SIRADAKİ HABER

banner103