MODERN SOKAK İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin İsmet Paşa mahallesinde başlattığı modern sokak iyileştirme çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda yapımına başlanan 12’inci sokakta çalışmalar tamamlanarak kısmen trafiğe açıldı.

MODERN SOKAK İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Dulkadiroğlu Belediyesi Başkanı Necati Okay’ın değişim ve dönüşüm projelerinden biri olan modern sokak iyileştirme projeleri devam ediyor. İlk çalışmayı Dedezade Caddesi’nde yapan Dulkadiroğlu Belediyesi, daha sonra Sakarya Çarşısı, İsmetpaşa mahallesi melek girmez sokak ve 16’ıncı sokaklarda da modern sokak iyileştirme çalışmaları yapmıştı. İlçe merkezinde değişim ve dönüşüm çalışmalarını sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, İsmet Paşa mahallesi 12’inci sokakta da modern sokak iyileştirme çalışmaları başlatmıştı. Bu çalışmaların tamamlandığı ve sokağın kısmen trafiğe açıldığı bildirildi.
Konuyla ilgili konuşan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, bu tür çalışmalarla ilçe merkezindeki değişimi ve dönüşümü sağlamayı hedeflediklerini kaydetti. Esnafın işlerin açılması ve çarşıların yeniden canlanması için bu gibi çalışmaları önemsediklerini aktaran Başkan Okay, bu tür değim çalışmaların devam edeceğini bildirdi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aysel candan
Aysel candan - 7 ay Önce

Bu sokak iyileştirme her seferinde çarşı merkeze yapıldığından ara sokaklar eski mahallere fırsat gelmiyor fen işleri müdürlüğünce maalesef.gelsinler pinarbasi caddesine oluşan çukuru bile ben taş toplayıp toprak atıp doldurdum arabalara zarar veriyor diye..

Et mangal
Et mangal - 7 ay Önce

Göksun ilçesi et tesisleri ile meşhur bir ilçe olabilmeli . En azından olmak için çaba sarfedilmeli.
Göksun neden bir Pozantı olmasın ??
Teşekkürler

TARIK
TARIK - 7 ay Önce

SADECE ZEMİN KAPLAMA YAPIP İKİ IŞIK TAKMAYLA SOKAK DÜZENLENİLMEZ BENCE BİNALARIN DIŞLARINA BAKALIM HER BİRİ AYRI RENK VE DESENDE MODERN SOKAK GÖRÜNTÜSÜ NEREDE VAR ACABA TRABZON CADDESİDE BUNA DAHİL.

SIRADAKİ HABER

banner103