MODANIN YENİ ADRESİ GÜNDEŞ GİYİM

Kahramanmaraş’ta henüz kısa süre önce hizmete giren ve sattığı ürünlerle giyim sektörüne farklı bir konsept getiren Gündeş Giyim, modanın yeni adresi olmaya hazırlanıyor.

MODANIN YENİ ADRESİ GÜNDEŞ GİYİM

Dulkadiroğlu İlçesi Azerbaycan Bulvarı yıkılan Çevik Kuvvet Binasının hemen karşısında bulunan ketenden kumaş pantolona gömlekten tişörte monttan kazağa kadar her biri kaliteli çeşit çeşit ürünleriyle müşterilerinin ilgi odağı olan Gündeş Giyim, ürünleri kadar uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Önce para değil müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmet eden ve güler yüzlü personeli ile büyük dev firmaları dahi kıskandıran Gündeş Giyim, giyim sektörüne getirdiği yeni konseptle şimdiden Kahramanmaraşlıların en uğrak noktası oldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Gündeş Giyim İşletme Sahibi Necati Gündeş, amaçlarının öncelikli olarak müşteri memnuniyeti olduğunu söyledi. Paranın ikinci sırada geldiğine dikkat çeken Gündeş, sektörde iyi konuma gelmeyi hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

BİN BİR ÇEŞİT GİYİM ÜRÜNLERİ”
İşyerlerinde bin bir çeşit giyim ürünleri olduğunu ifade eden Gündeş, “Burayı henüz kısa bir süre önce açtık. Giyim sektöründe daha çok yeniyiz ama buna rağmen vatandaşlarımız sağ olsun bize oldukça yoğun bir ilgi gösteriyor. Bizim amacımız müşteri memnuniyeti. Elbette ki para herkes için çok ama çok önemlidir ama müşterilerinizi memnun edemezseniz kazandığınız paranın çokta bir önemi kalmıyor. Bunun için önce müşteri memnuniyeti diyoruz. İşyerimizde bin bir çeşit giyim ürünleri var. Renk renk çeşit çeşit pantolonlarımız, montlarımız, gömleklerimiz, hırkalarımız var. Vatandaşlarımız gelip buradan her türlü alışverişlerini yapabilirler. Fiyatlarımız açılışa özel oldukça uygun. Bu fiyatı başka bir yerde bulmanız çok zor. Tüm Kahramanmaraşlıları Gündeş Giyim’e bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber: Emre Akkış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cuma
Cuma - 2 yıl Önce

efem reklam reklamdır,reklama reklam demeyen arkadaşlara teesüf ederim reklam 3 kola ayrılır,sonra bu kollar bir yerde birleşirler,sonra tekrar ayrılırlar..bilmem anlatabildim mi..teşekkür ederim

SIRADAKİ HABER