banner117

MİTİNG İÇİN OTOBÜSLER NEREDEN KALKIYOR?

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumartesi günü AK Parti İl Başkanlığı’nın Olağan Kongresi’ne katılmak ve miting yapmak üzere Kahramanmaraş’a gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingi için ise alana vatandaşları taşıyacak araçların nereden kalkacağı merak konusuydu.

MİTİNG İÇİN OTOBÜSLER NEREDEN KALKIYOR?

Haber: Ahmet GÜNEÇIKAN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumartesi günü Kahramanmaraş’a geliyor. Hafta sonu yapılacak İl Kongresi ve miting için AK Parti Kahramanmaraş teşkilatı, hummalı bir çalışma içine girdi. Kongre ve mitin için bütün hazırlıklar tamamlanırken, miting alanına gidecekler için otobüslerin kalkış güzergâhları merak ediliyordu. Edinilen bilgilere göre il merkezinde 75 otobüs ve minibüs dönüşümlü olarak vatandaşları miting alanına taşıyacak. İlçelerden ise küçüklü büyüklü yaklaşık 600 minibüs miting için hazır bir şekilde belirlenen alanlardan AK Partilileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşturacak. İlçelerde bulunan ve mitinge gelmek isteyenler, araçların hareket noktasını partinin ilçe başkanlıklarını arayarak öğrenebilecek.

24 Şubat Cumartesi günü Otobüs Terminali arkasında bulunan Merkez Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek olan mitinge il merkezinden vatandaşları taşıyacak otobüslerin güzergâhları şu şekilde;

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2018, 19:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER