MELİKE ÖZDEMİR GÖREVDEN ALINDI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Melike Özdemir'in görevden alındığı öğrenildi.

MELİKE ÖZDEMİR GÖREVDEN ALINDI

Dün akşam saatlerinde flaş bir haber gündemde bomba etkisi yaptı. Edinilen bilgiye göre; Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Melike Özdemir'in görevden alındığı iddiası kulislere düştü.

Gazeteci Mustafa Nuri Şirin’in gece yarısına yakın arayarak telefonla görüştüğü Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, bilgiyi teyit ederek doğruladı.

Melike Özdemir’den boşalan makama ise Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Bülbül'ün bir süre bakacağı öğrenilirken, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'un bu icraat ve tasarrufunun kamuoyunda olumlu yankı yapması bekleniyor.

MELİKE ÖZDEMİR KİMDİR?

“01.02.1980 Kahramanmaraş doğumlu olan Melike Özdemir, orta ve lise eğitimini Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 1997-2001 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde eğitim gören Özdemir, 2001 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde yüksek lisansına başladı. 2004 yılına kadar K.S.Ü’de Araştırma Görevlisi olarak görev yaptıktan sonra 2004 Aralık ayında Kahramanmaraş Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Mühendis Kadrosuna naklen geçiş yapan Özdemir, 2008 - 2012 yılları arasında Müdür Yardımcılığı, 2012-2014 arasında İmar Müdürlüğü ve 2013-2014 arasında da Başkan Yardımcılığı görevleri yaparak 2014’de Daire Başkanı oldu.  Melike Özkan Özdemir, evli ve 2 çocuk annesidir.”

(LÜTFİ YIKAN)

YORUM EKLE
YORUMLAR
yakup
yakup - 10 ay Önce

isabetli bir karar olmuş ALİ CİLVE ninde belediyeden bir an önce gönderilmesi gerek

SIRADAKİ HABER

banner100

banner98