MARAŞ PAÇA DOĞUKENT ŞUBESİ AÇILDI

Sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla Kahramanmaraş'ın ilk akla gelen ve tercih edilen markası olan (MRŞ) Maraş Paça’nın ikinci şubesi Doğukent’te açıldı.

MARAŞ PAÇA DOĞUKENT ŞUBESİ AÇILDI

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan kelle-paça çorbası Kahramanmaraş yemekleri arasında başköşedeki yerini alırken, Maraş Paça isimli işyerinin ilk şubesi geçtiğimiz yıllarda Onikişubat İlçesi Tekerek yolunda açılmıştı.

Maraş Paça, özenli hizmet, güler yüzlü servis ve tadına doyulmaz paçasıyla, hem kapalı hem açık alanlara sahip olmanın avantajıyla dört mevsim boyunca paça sevenlerin akınına uğruyor. Müşterilerine daima en iyi hizmeti ve sunumu gerçekleştirmek için değerli müşterilerine devamlı yenilikçi zengin menüsü ile hizmet vermeye devam eden Maraş Paça, görkemli bir tören ile ikinci şubesini Dulkadiroğlu İlçesi Doğukent Mahallesine açtı.

Dualar edilip, kurbanların kesildiği açılış törenine Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Kuybu, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Çetinkaya ile çok sayıda davetli katıldı.

Haber: Burhan Karagöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103