Kentin markası olacak

“Marka Kent Kahramanmaraş” sloganı ile yapılan Milli İrade Meydanı hızla yükseliyor. Katlı otoparklar tamamlanırken kafeterya ve sosyal donatıların bulunduğu alanın çalışmaları ise son hızla devam ediyor.

Kentin markası olacak

2014 yılında Kahramanmaraş’ın Büyükşehir olması ile hizmetlerin ardı arkası kesilmedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına kısa süre önce başlanan Milli İrade Meydanı ve Katlı Otopark projesinde otopark katları yükselirken, kafeterya ve sosyal donatıların bulunduğu alanın çalışmaları ise son hızla devam ediyor.

14 DÖNÜM ALAN ÜZERİNE KURULUYOR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye hizmet binası yanında yapımına başlanan Milli İrade Meydanı olarak adlandırılan 14 dönümlük alanda çalışmalar sürdürülüyor. Kahramanmaraş’ın marka değerine çok önemli katkılarda bulunacak olan milli irade meydanı vatandaşların buluşma noktası olacak, birbirleriyle buluşma daha güzel ve kaliteli zaman geçirme noktası, birçok etkinlikler, faaliyetler burada gerçekleşerek yer altı otoparkı halkın hizmetine sunulacak.

350 ARAÇLIK OTOPARK

Milli İrade Meydanı olarak adlandırılan alanda yapılacak çalışmalarla 350 araç kapasiteli 3 katlı yeraltı otoparkı ile birlikte 4500 metrekare gösteri ve toplanma alanıyla önemli bir dinlenme meydanı olacak.

Toplam 14 bin metrekare alanı kaplayacak olan Milli İrade Meydanı’nda, 700 metrekare yeme-içme alanı ve 250 metrekare ticari alanının yanı sıra 2200 metrekare yeşil alanı da içinde bulunduracak.

Haber merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner98

banner103