KASKİ’NİN YENİ GENEL MÜDÜRÜ GÖREVE BAŞLADI

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü görevini yürüten Özgür Ödemir’den boşalan Genel Müdürlük görevine bugün itibariyle Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanı, hemşehrimiz Ahmet Kavak atandı.

KASKİ’NİN YENİ GENEL MÜDÜRÜ GÖREVE BAŞLADI

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Hayrettin Güngör, yoğun bir çalışma temposu içerisine girerek kendi ekibini oluşturmuştu. Güngör, ilk olarak Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'ne başarıları ile ön plana çıkmış akademik kariyerli Doç. Dr. Özgür Özdemir’i getirmişti. Kısa bir süre Genel Müdürlük yapan Özdemir, daha sonra aldığı şok bir kararla KASKİ Genel Müdürlük görevini bırakmıştı. Özdemir’den boşalan KASKİ Genel Müdürlüğü’ne bugün atama yapıldı. Yapılan atamaya göre, Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanı, hemşehrimiz Ahmet Kavak, KASKİ’nin yeni Genel Müdürü oldu. Kavak’ın bugün itibariyle görevine başladığı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cank
cank - 4 ay Önce

Allah muvaffat etsin inşAllah

Ülkü satartebrikler
Ülkü satartebrikler - 3 hafta Önce

Tebrikler

Murat bayırlı
Murat bayırlı - 7 gün Önce

Yazıklar olsun dün akşam üstü hiç bir bildiri göndermeden suyu kestiler gece camiden şu taşıdık sabah borç harç gittim ödedim arabamla götüreyim acın dedim hemen geleceğiz dediler şu saat oldu açılmadı bi muhatap bulamadigim gibi tlfnda bi de dövecekmiş gibi konuşuyorlar biz vatan sevdalısı olan bu toprakların çocuklarıyız birileri maasını alıp masa başında oturuyor vatandaş ne hâlde kimsenin umrunda değil zerre hakkım varsa mevlam sorsun

SIRADAKİ HABER

banner145

banner144