Karaelbistan ve Çiçek Mahallesi’nde imar planı bitmek üzere

Elbistan Belediyesi, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlatılan Çiçek ve Karaelbistan Mahalleleri İmar Planı’nın hazırlanmasının hızlandırılması amacıyla çalışmalara başladı.

Karaelbistan ve Çiçek Mahallesi’nde imar planı bitmek üzere

Çiçek ve Karaelbistan İmar Planının hızlı ve tereddütlere yer vermeyecek şekilde hazırlanması için Büyükşehir Belediyesi ile Elbistan Belediyesi çalışmaları takip ediyor.

Konu hakkında Elbistan Belediyesinden yapılan açıklamada, “İlçemiz Elbistan’a bağlı Çiçek ve Karaelbistan Mahallelerimizde imar planı çalışmaları başlamıştı. Bu çalışmaları Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve şehir plancılara sürdürmektedir. Elbistan Belediyesi olarak hazırlanan planın daha hızlı sonuçlanması ve tereddütlere yer vermeyecek şekilde hazırlanması için büyükşehir belediyemiz ile birlikte çalışıyoruz. Belediye olarak hiçbir vatandaşımızın mağdur olmaması için imar planının her aşamasında tüm kurumlarımız ile istişareli çalışmalarımız devam edecektir. İnşallah çok kısa bir süre sonra imar planı çalışması tamamlanacaktır” denildi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER