​​​​​​​KAHRAMANMARAŞ’TA YETKİLİLERİN DUYARSIZLIĞI!

Kahramanmaraş kent merkezinde kar yağışı nedeniyle okulların tatil edildiği öğrenilirken hiçbir yetkilinin, okullar tatildir açıklamasında bulunmaması üzerine sabah okullara giden öğrenciler tekrar evlerine dönmek zorunda kaldı. Bazı veliler ise yaşanan bu duyarsızlığa tepki göstererek, bu durumu yetkililerin duyarsızlığı olarak adlandırdı. 

​​​​​​​KAHRAMANMARAŞ’TA YETKİLİLERİN DUYARSIZLIĞI!

Tüm Türkiye’yi etkisi altına alan kar yağışı Kahramanmaraş’ta da etkisini gösteriyor. Yoğun kar yağışı nedeniyle dün 9 İlçede okullar tatil edilirken Onikişubat ve Dulkadiroğlu İlçesinde ise okullar tatil edilmemişti. Kent merkezinde dün akşam saatlerinden itibaren etkisini yoğun bir şekilde gösteren kar yağışı bugün de merkez ilçelerdeki okulların tatil olmasına sebep oldu. 


Okulların tatil olduğundan hiçbir veli, öğrenci ve öğretmenin haberi olmazken sabah okula giden öğrenci ve öğretmenler tatil nedeniyle tekrar evlerine dönmek zorunda kaldılar. Duruma tepki gösteren bazı veliler gerek sosyal medyadan gerekse gazetemizi arayarak okulların tatil edilmesini ve haber verilmemesini yetkililerin duyarsızlığı olarak nitelendirdi.

HABER:BURHAN KARAGÖZ

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 15:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET İNCİ
AHMET İNCİ - 6 ay Önce

AALH SİZİ NASIL BİLİRSE ÖÖLE YAPSIN

SIRADAKİ HABER

banner103