banner203

Kahramanmaraşspor için ilk görüşme gerçekleşti

Kahramanmaraşspor’u devralmak için girişimlerde bulunan İş İnsanı Mustafa Doğan, Fatih Mehmet Ceyhan ile İstanbul’da bir araya geldi.

Kahramanmaraşspor için ilk görüşme gerçekleşti

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Kahramanmaraşspor’da 7 yıldır kulüp başkanlığını sürdüren Fatih Mehmet Ceyhan, geçtiğimiz haftalarda başkanlık görevinden istifa etmişti. Başkan Ceyhan’ın istifası sonrası kulüp gönüllü yöneticiler tarafından yönetilirken, Fatih Mehmet Ceyhan bir basın toplantısı düzenleyerek, kulübü devretmeyi düşündüklerini belirtmişti. Ceyhan’ın bu söylemleri üzerine Bursa ilinde tekstil üzerine faaliyet gösteren firmanın Kahramanmaraşlı yöneticisi Mustafa Doğan Kahramanmaraşspor’a talip olduğunu duyurmuştu.  Bu gelişmeler üzerine İş İnsanı Mustafa Doğan ve Fatih Mehmet Ceyhan İstanbul’da bir görüşme yaptı.
‘NİHAİ KARARI ÇARŞAMBA GÜNÜ VERECEĞİZ’

Görüşmenin her iki taraf içinde olumlu geçtiğini belirten Mustafa Doğan, “Fatih Mehmet Ceyhan ile bir araya gelerek, ilk görüşmemizi gerçekleştirdik. Kafamızda ki soru işaretlerini gidermiş olduk, belli bir yol kat ettik. Kendisine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz. Kulübün nasıl devredileceği konusunda kafamızda bir şema oluştu. Çarşamba günü Kahramanmaraş’ta tekrar buluşup, kulübü almamız konusunda ekibimizle birlikte nihai kararı vereceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205